Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyász hamarabb ki tudja...

Nőgyógyász hamarabb ki tudja mutatni a terhességet mint a teszt?

Figyelt kérdés
Nagyon hülye voltam, össze vissza szedtem a tabit. Volt hogy egy hét kimaradt. Közbe egész végig gumival védekeztünk és még utána is pár napig mikor újra elkezdtem szedni, de aztán megint csak tabi. Most két levél között vagyok, eddig még nem jött meg és már azt se tudom mikorra várjam, vagy hogy mikor csináljak tesztet. Ha pár héten belül elmegyek nőgyógyászhoz ő már biztosat tud mondani?
2014. szept. 29. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.Mire az orvos lát valamit,arra már a teszt is pozitív.
2014. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.A teszt előbb mutatja, mint az orvos. De hadd kérdezzem már meg, minek neked a tabletta, ha így szeded-nem szeded? Tök felesleges, maradjatok a guminál. A tabi nem úgy működik, hogy amikor szex van, akkor bekapom...
2014. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a teszt amit még nem mutat ki, az nem is igazán számít terhességnek sem, mert az még simán el is mehet. az csak egy csíra ami lehet be sem ágyazódik és a szervezet nem készül és nem emelkeik a HCG szint, amin a tesztek alapulnak
2014. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!