Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez peteérést jelezhetett?

Ez peteérést jelezhetett?

Figyelt kérdés
Ciklusom 32-33 naposak szoktak lenni.Ovutesztek alapján általában 15 és 19 nap közt szokott lenni a peteérésem.Tegnap kezdtem el ovutesztelni és legnagyobb meglepetésemre úgy néztem,hogy pozi a tesztem vagy már kezd halványulni.Azért gondolom ezt mert tegnap délután iszonyatosan feszített a jobb petefészkem,görcsölt a hasam és estére barna pecsételésem lett.Soha nem éreztem még ilyet peteéréskor és ezért vagyok bizonytalan.Görbét is vezetek de most ez nem mérvadó ugyanis 2 napig lázas voltam.Kicsit félek,hogy a tegnap esti összebújás már késő volt és ez a hónap sem sikerül.Előtt 4 nappal voltunk utoljára együtt...Nektek mi a véleményetek erről?
2014. szept. 30. 12:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!