Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csak beképzelem...

Szerintetek csak beképzelem és rossz vagyok?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok 2napja,testileg is valamint hányingerem is van olykor. Eddig baj nem volt soha, megjegyzem megszakítással szoktuk befejezni a szexet. Az utóbbi együttlétek alkalmával Valahogy máshogy fejezte be a párom a szexet. Eddig jóval előbb kivette és úgy élvezett rám, de kb 1hónapja mindig hallom hogy már nyög, de még nem vette ki. Szerintem pici juthat olyankor belém, de most nem akarom fel hozni neki ezt a témát. Mielőtt nekem ugrottok a gyerek téma érzékenyen érinti. De hát ezt neki kell tudnia, meg érezni, nem? A ciklusaim össze vissza vannak. Legutóbb 6.án volt még 24napra, azelőtt 30napra.Szerintetek?

2014. szept. 30. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
most mi a kérdés, ha bizonytalan vagy csinálj egy tesztet aztán meg tanuljatok meg védekezni
2014. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy terhes vagy. Mikor akarod felhozni neki a témát, ha nem most? Ennél azért felelősségteljesebb szülőket kívánnék magamnak, ha gyerek lennék. Nyíltan ki kell mondani, hogy akartok-e gyereket vagy sem, mert seperc egyedül találod magad és akkor szidhatod utólag, hogy miért nyögött gondolkodás helyett!
2014. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, mert nem védekeztek. Tök mindegy hogy most később veszi ki mint szokta, mert eddig sem védekeztetek.

Tesztet kéne csinálni, de lehet a hét végéig várni kéne vele akkor már tutibb lesz ha most 6án volt meg utoljára.

2014. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, várok még a tesztel. Nem akarok 100x tesztelni, pláne lehet hogy megjön holnap vagy azután.
2014. szept. 30. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet,hogy terhes vagy lehet hogy nem,a ciklusod nem rendszeres, nem védekeztek, szóval bármi lehet, csinálj egy tesztet ls kiderül, ha nem szeretnétek babát akkor védekezzetek. De azért az nagyon durva,hogy nem lehet a pároddal beszélni egy ilyen komoly ügyről, mi az,hogy érzékenyen érinti? Akkor ne szexeljetek és nem kell félni.
2014. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy év elején esemény utáni tablettát kellett bevennem egy hibás óvszer miatt. Akkor nagyon megviselte mert úgy jött le mintha én annyira örültem volna egy babának annak ellenére hogy ő nagyon nem akar még. Én szeretnék is mert el tudnánk éldegélni magyarországi viszonylatban de ő magasabb anyagi hátteret szeretne kialakítani mire gyereket vállalunk. Ez rendben is van. Most én vagyok viszont az aki nagyon de nem szeretne. Annyira belém ivódott az a dolog hogy míg pénz nincs, addig jövő sincs. Most valószínű ki tud menni rokonom útján Kanadába,és én valószínűleg ebben látom életünk nagy lehetőségét, megoldását, jövőjét. És egy baba ezt s lehetőséget elvinné. Bár kitudja, lehet maradni akar. Félelem van mindkettőnkben hisz egyedül menne, s én csak 6hónap múlva mehetek ki utána.
2014. szept. 30. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!