Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondjátok azt, hogy ez tényleg...

Mondjátok azt, hogy ez tényleg csak a szellemcsík?

Figyelt kérdés
Menstruáltam, vérhígítózóm magam,alapból 5-7 napig szokott tartani, most meg 3 napos volt a menstruációm a vérhígító ellenére is. Azt mondták az majd meghosszabbítja, de nem tette így elkezdtem aggódni, hogy terhes vagyok, nagyon nem lenne jó pont most lett vége a 4 éves kapcsolatomnak.. Clear Blue digitális teszt, negatív de kíváncsiságból szétszedtem (igen a sok hülye közé tartozom) és ezt láttam : hozzászólásba a link.

2014. okt. 1. 13:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Nyugtassatok meg, hogy csak szellemcsík !!

2014. okt. 1. 13:37
 2/23 anonim ***** válasza:
Link?
2014. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ott van már :)
2014. okt. 1. 13:40
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
a digitálisnál ez nem számít...ha kiírta, hogy negatív, akkor nem vagy terhes
2014. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hála az égnek, még csak az hiányzott volna, örülök, hogy vége lett ennek a kapcsolatnak.
2014. okt. 1. 13:54
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező!

Én megnyugtatlah h, biztosan nm vagy terhes,az a fajta tesztet nm szabad szétszedni mert mindig azt mutassa h terhes de közben meg nm is igaz!

A digitális az mindig pontos választ mutat!

Én is használtam ilyen tesztet és mindig jót mutatott ugy h, nyugodtan higy a tesztnek mert nm vagy terhes!!

2014. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam, hogy nem a terhesség tünetei lehetnek a hányinger, hányás majdnem egész nap de reggel nagyon rossz! Meg is látogatom majd a háziorvosom, 4 napja ez kísért és nagyon rossz már!
2014. okt. 1. 14:15
 8/23 anonim ***** válasza:

Ez nem enyhe pozitív? Nem a távolabbi csík, hanem ami közelebb van a vastag csíkhoz?

Csinálj még egyet, reggeli első vizeletből.

2014. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Remélem nem, meg a digitálisat szedtem szét, most olvasgattam, hogy tényleg nem lehet ez pozitív. Ha mégis akkor hü**ét kapok, nem szeretnék tesztelni, nem szórom ilyenekre a pénzem, ezt is csak azért vettem, mert ezt ajánlotta a patikus a tüneteim alapján. Ő is mondta szedjem majd szét. Ilyen 25 évesnek tűnő szőke cicababa volt a patikus.. :)) :D
2014. okt. 1. 14:32
 10/23 anonim ***** válasza:
hááát. Én nem mondanám 100%-ra hogy negatív. Azért olyanról sokat hallani, hogy egy teszt negatív lett, később pozitív, mivel túl korán teszteltek. Egy tesztet nem kell szétszedni. Ha nem szeded szét is látni, hogy + vagy negatív. Most így nem tudni, hogy ez az a csík,ami terhességet jelöl vagy más. Nem minden teszt drága, még 1 próbát megér 1-2 nap múlva, de azt nem szedd szét,mert úgy nem hiteles. Érdekes, hogy egy patikus ilyet javasol.HA így kéne tenni, az benne lenne a papírján is.
2014. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!