Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja volt peteeresem, suru...

5 napja volt peteeresem, suru feher folyasom van azota, a gyomorsavam magas szur a hasam a petefeszkeim, rosszul voltam ma reggel, meg van duzzadva a hasam, a mellem. Nagyon sok folyasom van, faradt vagyok! A tunetek ilyen hamar jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés
pont a peteeresem napjanak reggelen voltunk egyutt a baratommal,augusztus 19 en kell megjonnie,de en igazan nem szeretnem.....kisbabat akarok!!!!!irjatok
2008. aug. 10. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5 nappal peteeres utan (illetve esetleges fogamzas utan) ki van csukva, hogy a terhesseg miatt (mar ha egyaltalan az vagy, hisz ezt meg jo ideig nem tudni) lennel terhes.


Nekem is volt PE utani napokban kremes feher folyas, mellfeszules napokig, 19.naptol kezdodoen nem csak ez, hanem meg jott hozza a mindjart megjon erzes, amit remeltem hogy egy esetleges beagyazodas, stb. okozhatott, aztan 28.napon megjott ugy, hogy le sem esett a hom, mar minimum 5napja ugyanannyi volt (ebredesi ho).

2008. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
javitas: "ki van csukva, hogy ..... miatt lennel FARADT." :D bocs, mar nem tudok koncentralni!
2008. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez még korai.biszti nem a baba miatt van.
2008. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom,akkor megprobalok nem erre koncentralni....de azert jo lenne ha baba lenne.....
2008. aug. 10. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szituban voltam /vagyok, csak nekem már csak 3 nap van hátra a nemvártig. Én már a peteéré után 3 nappal nagyon rosszul voltam: szédültem, hányingerem volt, szúrt a hasam, ingerlékenyebb voltam és még azóta is minden nap fel vagyok fújódva. Tudom, hogy elvileg ilyet nem lehet azonnal érezni, de szerintem ritka esetben igen. Én bízom benne, hogy a rosszullétek a beágyazódás miatt voltak és vannak. Szorítok!
2008. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de jo,ez egy kis remenyseggel tolt el.....en is szoritok neked es remelem lesz baboca....majd irj
2008. aug. 11. 17:39
 7/7 A kérdező kommentje:
kepzeljetek ketszer teszteltem es mindketszer halvany 2. csik is megjelent....pedig csak egy het mulva esedekes a mensim....nem hiszem el....lehet baba van?????
2008. aug. 12. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!