Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a hőleesés? Megnéznétek?

Mi ez a hőleesés? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


10-11-ére nem várom


2014. okt. 2. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, úgy látom, hogy a ciklusod 22. napján vagy, és behúzta már neked korábbra az ovut a diagram. Nos, úgy van, hogy elő szokott fordulni a második, luterális szakaszban hőleesés azelőtt, hogy megjönne végleg, vagy nem mert állapotos lennél. Ez azért van, mert olyankor ismét termel egy kis progeszteront a szervezet. Tehát ha visszamegy a hőd és nem jön meg a várt héten, akkor lehetne esélyed, de

elég ritkán vagytok együtt. :( a behúzott ovu környékén sajnos nem nagyon.

De

ha az ovud mégsem 10-i ciklusnapon, hanem a 15. ciklusnapodon lenne, akkor viszont ott megvan az együttlét.

a gép is tévedhet a behúzásban.

2014. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a munka miatt nem tudunk gyakrabban egyutt lenni. Nemtudom számít e valamit, de most 2. hónapja cickaf-palastfu teakat iszom.
2014. okt. 2. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! A tea nagyon hatásos, tapasztalatból mondom. Néztem a görbédet. Azt kell sajnos mondanom, hogy szerintem meg fog jönni. Viszont ha ilyen szépen vezeted a hődet, akkor valahogy próbáljatok meg a hőleeséskor+ annak környékén együtt lenni! Így sikerülni fog!
2014. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyermekáldáshoz 1 együttlét kell,de a legjobbkor.Így nehéz lehet összehozni egy babót ha ennyit tudtok csak együtt lenni.Van aki 2naponta együtt van a párjával és mégsem jön össze hamar...sok sikert
2014. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A munka miatt nem tudunk... A pé-met mindig figyelem, volt màr h pont jókor voltunk együtt mégis megjött... Olvastam sokaknál h előtte pár nappal voltak együtt csak ês mêgis sikerült. Hátha egyszer én is elmondhatom ezt :-)

Kedves válaszolo aki említetted a teát, tapasztalatból mondod h hatásaos? Vagy tudsz valakit akinek tényleg azok segitettek?

2014. okt. 2. 11:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel 36.9-et mértem
2014. okt. 3. 09:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Tea kérdés: ovuig cickafark tea, utána palástfű. Én szálas teából főzöm, elkészítése rajta van a tasakon.Nekem bevált.
2014. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is ugy iszom, te honnan tidod h az segített? Bizom benne én is
2014. okt. 3. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Beállította szép szabályosra a ciklust.
2014. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!