Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Peteérés idején vagyok ilyenkor eddig minden hónapban éreztem a tüneteit érzékeny mellek,enyhe alhasi görcs,nyúlós tojásfehérjés nyák de most semmI..száraz vagyok és nem érzek semmit.. lehet h ebben a hónapban valamiért kimaradt? Ez normális? Viszont.. ebben a hónapban a menstruációm sem volt normális 1-2 napig tartott és nem volt annyira erős mint szokott+nem kísérték olyan brutális görcsök,aztán csináltam tesztet is ami nagyon halvány 2 csíkos lett a napokban holnap tesztelek újra és kérek egy időpontot a dokimtól. Lehet h tényleg baba lesz? Gyengébb rövidebb mensi,azt nem tudom h van e peteèrèsem de az biztos h nem érzem(pedig minden hónapban szoktam) és nagyon nagyon halvány 2 csíkos teszt. Tudom igen,hogy mégis honnan tudnátok..de megköszönném ha leírnátok a véleményeteket :)

2014. okt. 3. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből simán lehet baba. Gratulálok! :)
2014. okt. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Van képed a tesztről?
2014. okt. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
sziasztok hüvelygomba miat is késhet a menstruációm ?? van barátom és lefeküdtünk de nem volt bennem annyira kb 2-3 centire,szokott ujjazgatni de tiszta kézzel de most félek hogy terhes vagyok. Már 1 hónapot késet a menstruációm sokat szoktam ez véget aggódni.Meg lehet hogy ez véget késik ?? Meg köszönném hogy ha tudnátok segíteni.
2014. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem hüvely gomba miatt nem késhet a menstruáció bár nekem még nem volt szerencsére.. szerintem menj orvoshoz leginkább a fertőzés miatt!!
2014. okt. 3. 13:01
 5/16 A kérdező kommentje:
És szerintem kevés az esélye a terhességnek,csinálj egy tesztet ha egy hónapja késik azonnal kimutatja!! De orvoshoz mindenképp menj és ha rám hallgatsz használjatok gumit vagy szedj gyógyszert mert ha jól érzem még gyerek vagy :) ha nem akkor ne haragudj!
2014. okt. 3. 13:04
 6/16 anonim válasza:
igen gyerek vagyok am voltam orvosnál a házi orvosomnál voltam és hüvelykupot írt fel nekem és most azt használom. De fáj a derekam nem e lehet hogy meg fog jönni ??
2014. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
minden nap szokott fájni a derekam de nem nagyon, am nem-e lehet hogy valami vagy ez a hüvely gomba vissza tarcsa ?? a m köszönöm hogy meg nyugtatatok hogy biztos hogy nem vagyok terhes. :)
2014. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Figyelj, vegyél egy terhességi tesztet kapható gyógyszertárban,dmben,rossmanban is párszáz forint! A biztonság kedvéért csináld meg azt a tesztet! Ha az vagy kimutatja rögtön! Hány éves vagy?
2014. okt. 3. 14:51
 9/16 anonim válasza:
16 vagyok és ezért kérdeztem hogy nem-e tudtok segíteni nekem am remélem nem vagyok nekem azt mondták a barátnőim hogy biztos nem lehetsz terhes de nem tudom fáj a derekam és mégse jön meg. :( nem e lehet hogy sokat idegeskedek ??
2014. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: szerintem szivatnak. Stop.

Kedves "szivató": lépj már ki légyszi innen.:) Ha nem fiú vagy és arról szólnak a bejegyzések, hogy most épp parodizálsz ömlesztve mindent, amit itt összeolvastál, akkor nagyon gyorsan vegyél elő egy helyesírás könyvet, egy biológia könyvet és egy illem könyvet.

2014. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!