Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensesem megjött, a hőm...

Mensesem megjött, a hőm fennmaradt. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Amúgy semmi különös nem történt ezen kívül, a vérzésem ugyanolyan, mint szokott, de az ébredési hőm fent maradt. Ma vagyok a ciklus 4. napján...

Ja, még a fejem fáj, ami nem szokott. Ötletek, hogy mitől lehet?


2010. jan. 22. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is menstruáltam, amikor pozitívat teszteltem, bár nekem mérsékeltebb volt az intenzitása. Az ébredési hőmet nem mértem, azt nem tudom, hogy azzal mi volt a helyzet. Én csinálnék egy tesztet, hogy kizárjam a terhességet....vagy éppen örüljek egy pozitív tesztnek :-)
2010. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ebben a hónapban ugyan így voltam, a hőm fent maradt egészen a 6-ik napig, majd a 7-ik napon leesett. :( Azt hittem, hogy baba van a dologban, de sajna nem az volt. :( Nagyon sok nő írt már itt a fórumon, hogy fent volt a hő, és mégsem volt baba.
2010. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hmmm... A legjobb lesz, ha semmilyen testi "jelre" oda se figyelek. Ez olyan zavaró, hogy ugyanaz a dolog egyszer egyet, másszor mást jelent, egyszer meg semmit sem.

A legjobb lesz nem figyelgetni magam, csak a tesztet. Azt is csak akkor, ha már két hete késik legalább a mensesem...

2010. jan. 22. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, ez egy jó ötlet. :-) Sőt, kitűnő. Ténbyleg csak a teszt adhat biztos választ. Bár én két hétig nem bírnám a várakozást. Amikor késett, még aznap teszteltem.
2010. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!