Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor kezdenetek probalkozn...

Ti mikor kezdenetek probalkozni a babaval, ha ilyen helyzetben lennetek?

Figyelt kérdés
Szoval, a lenyeg az, hogy most kulfoldon dolgozunk a ferjemmel. Beterveztuk, hogy egy adott sporolt osszeggel es pocakkal megyunk haza, de a baj az, hogy nem biztos, hogy eleg az ido, amit a baba projektre szantunk. A jovo ev vegen decemberben (2015) akarunk hazamenni es akkor en mar szeretnek 3-4 honapos terhes lenni. Vagy legalabb 1-2 hetes. A nyar kozepe vege fele szeretnenk elkezdeni probalkozni, mert ha esetleg ossze jonne elsore a baba, akkor meg elobb haza kellene mennunk, kevesebb sporolassal, ha elobb kezdenenk neki. De mi van ha nem jon a baba? Akkor meg mehetek haza baba nelkul? Ti hogyan szerveznetek a dolgot. Tudom, hogy a baba projekt mindenkinel mas es lehet elsore is es evek mulva sem. Eleg nehez betervezni. :( 26/L Jah es addigra mar 27 is elmulok es mar igencsak itt az ideje az elso babanak sztem. igy is 28 mulnek mire meglenne.
2014. okt. 4. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzitek itt az ideje akkor kezdjetek neki nyaron mikor megbeszeltetek. Lehet h egybol lesz, lehet h evek mulva, ez ilyen dolog, nem tervezheto csak ha,szerencses vagy :-). Nekunk elso egyuttlet utan lett, azt hiszem eleg szerencsesek voltunk!! En drukkolok!
2014. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez egy elég érdekes kérdés. A babavállalást nem lehet így betervezni, és mi van akkor , ha baba nélkül jöttök haza?? Visszaküldenek titeket, vagy mi? Nem is értem, miért kellene úgy hazajönni. Nekem ebben az esetben az lenne az első, hogy összegyűjtöm azt a pénzt, amit beterveztünk, aztán jöhet a babaprojekt. Ha összejön egyből, akkor tök jó, ha nem, akkor nem. Valakinek egyből összejön, valakinek több hónap-év múlva, ezt nem fogjátok tudni. Mi a 2. hónapban vagyunk és nem jött még össze, ki tudja mikor fog?!
2014. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat betervezni, belehet, aztan majd lesz ami lesz ugye. De igazabol azert akarok babat/ pocaklakot mikor megyunk haza, mert en otthon mar nem megyek el dolgozni. Az otthoni keresettel nincs ertelme, inkabb akkor itt kint maradunk amig nem jon ossze, de az mar katasztrofa lenne ha sokaig nem, mert maradni sem annyira akarunk mar. ( A gyedert sincs ertelme dolgoznom, mert a 3 evnyi gyedet kb fel ev alatt megkeresem itt kint. Foleg hogy folyamatosan megy le az erteke, ahogy a gyerek no.
2014. okt. 4. 15:52
 4/7 A kérdező kommentje:
jah. Elso, koszi a drukkolast. Remelem ossze jon majd hamar. elvileg mindketten egeszsegesek vagyunk. Egyikonk sem dohanyzott vagy ivott sohasem. Es vitaminokat is szedek. egeszseges etkezes+ sport. Elvileg minden adott.
2014. okt. 4. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, h ez nem így működik, h te eldöntöd, h ekkor és akkor te már 4 hónapos terhes leszel. Persze, van akinek bejön, nem mondom, h lehetetlen. Mi pl. álmunkban sem gondoltuk volna, h 2 év után még mindig baba nélkül leszünk. Nem vesztegettük az időnket, már javában lombikozunk, de fogalmunk sincs, mikor fog sikerülni. Nem lehet tervezni.
2014. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah, mi sem dohányzunk, én évente 1-2x iszom alkoholt, a férjem havonta eljár sörözni és ennyi. Minőségi ételeket eszünk, nem betegeskedtünk, nem vagyunk elhízottak, a ciklusom mindig pontos volt, mi is azt hittük, h minden adott.
2014. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat. Utolso, sajnálom, h nem jön a baba és szurkolok, h a lombikkal minden ok legyen. ui.: tudtam hogy hülye kérdés, mert persze nem lehet befolyásolni, csak már most tűkön ülök, hogy mi lesz.
2014. okt. 5. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!