Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire lehet abból következtetni...

Ketteske kérdése:

Mire lehet abból következtetni, hogy PÉ után 6-7 nappal elkezd gorcsölni a hasam, mintha megjönne, de nem jön meg, hanem rendesen 29 napra?

Figyelt kérdés
Miért kezd el fajni a hasam már ennyivel elötte? Babát szeretnénk és nem tudom, hogy ezzel forduljak-e dokihoz. Már fél éve próbálkozunk, elötte ilyen tapasztalatom nem volt, csak most, mióta figyelem a ciklusom. Más tünetem nincs. 1 hónapja szedek agnus castus golyócskákat. Előre is köszi a válaszokat.
2010. jan. 22. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Most én is így voltam tegnap előtt, 6 nap tüszőrepedés után pici vérzés mensziszerű görcsök. Azóta semmi csak fáj a mellem. Remélem babásak leszünk!1 hét és kiderül.
2010. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pé után 6-7 nappal kezdődik a beágyazódás, kb.5napig tart. reméljük azt érzed.
2010. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!