Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn voltunk együtt a...

Hétfőn voltunk együtt a párommal, de csütörtök reggel volt a hőm szerint peteérésem. Csütörtök este is együtt voltunk. Lekéstük a peteérést? Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

nekem a nogyogyaszom a peterérés utáni két napot is "javasolta", azt hiszem kb 3 napig élnek a peték, szerintem ha csutortokon reggel volt peteeresed, es este egyuttvoltatok, semmikeppen sem kestetek le. azt, hogy teherbe eshettel e? igen. hogy teherbe is estel? a teszt elmondja!

viszont egyeni butasag lehet, de en javaslom, hogy kettesevel csinald a tesztet,par nap kulonbseggel, mert en mar 5 hetes terhes voltam, amikor volt egy negativ tesztem, és amikor egy hetre megneztem, akkor pozitiv volt, pedig mar egy hete is ki kellett volna mutatnia.

sok szerencsét, és kitartást!

11 hetes kismamó


ps: ja, teszthez reggeli elso pisi a legjobb

2008. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "nagykönyvben" úgy van írva,hogy a peteérés előtt 4-5 nappal,és utána 2 nappal termékeny egy nő.Ezek szerint nem maradtatok le semmiről,sőt jókor voltatok együtt,de ezt csak a kimaradt mensi után tudod meg biztosan.Remélem összejött.Szorítok!25 hetes kismami
2008. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj lányok, nagyon megkönnyebültem, köszönöm!!! Már fél éve próbálkozunk és semmi, most ez az első clostym, tuti hogy volt peteérésem, remélem tényleg összejött!!
2008. aug. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!