Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek eloszor?...

Mikor tesztelhetek eloszor? Ovunap kerdeses?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot szedtem harom honapig ciklusrendezes miatt.utana normal megvonasos verzes nyalkahartya is boven.negyedik honapban beszedtem meg hat tablettat,de minden nap rosszabbul voltam tole,igy mivel ugyis babat szeretnenk,abbahagytam.negy nap mulva megvonasos verzes,csak ver nyalkahartya nelkul,harom napig,gyengen.

ket nappal ezutan harom napig egyre erosodo nyakos valadek,a vegen szinte gumi,es par oras eros,szuro petefeszek fajdalom.ezt en ovulacionak gondolom.

a nyakos napokon egyutt voltunk minden nap.

ennek 8 napja.melyik verzest vegyem elso ciklusnapnak?mikorra varjam a havi nemvartat?

mikor tesztelhetek?



2014. okt. 6. 15:05
 1/2 A kérdező kommentje:
A madodik verzeshez kepest meg csak alig vagyok tul a felidon.par napja alhasi fajdalmaim vannak,es mindjart megjon erzesem.
2014. okt. 6. 15:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az utolsó vérzést venném alapul....a teszteléssel mindenképp várnod kell még minimum egy hetet.De én akkor is korainak találom.Minél később tesztelsz annál megbizhatobb az eredmény :)
2014. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!