Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kezdő számára könnyű...

Egy kezdő számára könnyű megkülönböztetni önvizsgálatnál a nyitott és zárt méhszájat?

Figyelt kérdés
Vezetem a hőgörbém (19 napja) és próbálkozok kitapintani a méhszájat, de nem nagyon érzek különbséget. Számottevően nagy a különbség, vagy csak hangyányit? Nem veszélyes ez, nem ártunk vele magunknak? Egy kicsit zavaró számomra, hogy magamba nyúlkálok.
2010. jan. 22. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem veszélyes, nem ártasz, csak tiszta legyen a kezed (gondolom az). Guggoló helyzetben a legkönnyebb elérni. A kemény, zárt olyan érzés, mint ha az orrod hegyét megtapintanád. A puha, nyitott, ennél puhább, lágyabb érzés...
2010. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon jó módszer arra, hogy összeszedj egy adag fertőzést, amitől aztán végképp nem lehet babád vagy ha rosszul csinálod akkor a meglévőt is elveszíted a piszkálás miatt.
2010. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell vizsgálgatni a méhszájad? Nem értem.
2010. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a peteérést próbálja így belőni. Jó kis veszélyes módszer, kiváncsi lennék mit szólna ehhez egy nőgyógyász!
2010. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
miért veszélyes, ugyan már teljesen eltúlozzátok? Aki ismerni akarja a testét, miért ne próbálja ki! A nőgyógyász is ha mindig csak egy nőt vizsgálni ő se húzna kesztyűt..
2010. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is ez el van tulozva...tiszta kezzel szerintem nem arthatsz...ugyanaz, mintha a ferjed "jatszadozna" veled odalent...:-) Amugy, ha a mehszajad zart, akkor olyan tapintasra, mint ha az orrod hegyet erintened meg...ha meg nyitott akkor meg olyan erzes, mint ha szadad eriznteded meg (puhabb). Remelem, hogy tudtam ezzel segiteni!!!:-)
2010. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Már miért ártana magának, főleg tiszta, megmosott kézzel? És amikor a párja beteszi neki a péniszét, aztán mindent bele, az nem ártalmas? Pedig gondolom, nem mindig mossa meg előtte...


Hogy mikor nyitott és mikor zárt, én se mindig tudtam megkülönböztetni. de hogy mikor puha és mikor kemény, valamint mikor elérhető és mikor nehezen elérhető, azt már könnyebben. Végül arra jutottam, hogy csak egy dologra koncentrálok: megtörtént-e már a tüszőrepedés. Tüszőrepi után a méhszáj azonnal zárt és kemény lesz, ezt pedig nagyon könnyű észlelni, még kevés tapasztalattal is. És ebből tudhatom, hogy megtörtént az ovu.


Remélem, segíthettem egy kicsit.

2010. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
sziasztok ezek szerint aki azt mondja hogy árt ugy látszik soha nem ujjazták meg !!! már bocsi a kifejezésért!!! :)
2010. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked a jó szex egy méhszáj-feszegetésből áll. Így tényleg nehezen fog összejönni..., már bocs a kifejezésért.
2010. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Szerintem teljesen természetes, hogy megosztja ez a kérdés a válaszolók táborát. Ez a fajta vizsgálat a tüsző repedés miatt szokták csinálni, de én felhagyok vele. Egy kicsit engem is frusztrál. Nem nekem találták ki. És tényleg félek, hogy esetleg ha megtörténik a babásodás és még nem tudom, nem ártok-e vele neki. Még egyszer, mindenkinek köszi.
2010. jan. 23. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!