Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a felsö tesztem...

Szerintetek a felsö tesztem pozitiv?

Figyelt kérdés

Menses elött 1 nappal csináltam de sajna megjött az elsö két nap gyenge vérzésem volt a harmadik nap volt egy kicsit erösebb a tüneteim a következök még: fejfájás szédülés mellfájdalom mellbimbó érzékenység.

[link]


2014. okt. 7. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mintha lenne ott valami.. Lehet hogy csak volt baba vagy kémiai terhesség volt!
2014. okt. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En ranagyitottam, de semmi :-(. Pozi tesztet nem kell nagyito ala tenni, az latszik. Ha gondolod csinalj megegyet, mar egyertelmuen mutatja.
2014. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem látok rajta semmit!
2014. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A felsőn szerintem tuti van csík, az alsón is mintha látnék valamit. Viszont ha megjött, lehet hogy nem tapadt meg jól és el is ment :(

Azóta is csináltál tesztet? Ha igen és negatív, biztosan nem vagy terhes. Ha nem csináltál, akkor viszont ha jól számolom, legalább 4 napja csináltad ezeket a teszteket. Ha most csinálnál és terhes lennél a menzesz ellenére is, akkor már erősebbnek kell lennie a csíknak. Remélem tudtam segíteni.

2014. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sajnos negatívak :(
2014. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elmult a mensesem ezt csináltam csütörtökön ti láttok vmit?


[link]

2014. okt. 11. 11:54
 7/11 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Sajnos nem lehet megnyitni a képet amit feltettél, azt írja hogy a kép nem található.
2014. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2014. okt. 11. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig a 4. vagyok. Szerintem ott van a 2. csík.
2014. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azóta teszteltél még? :)
2014. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!