Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vérezgetek lehetek terhes?...

Ha vérezgetek lehetek terhes? Egyik nap vérzek, másik nap nem. Nagyon kétségbe vagyok esve, kérlek irjatok!

Figyelt kérdés

Több éve próbálkozunk de sajnos még nem sikerült a baba.

A menzeszem napra pontosan szokott megjönni és 4-5 napig tart.Leirnám részletesen mi történt velem ebben a hónapban: multhét pénteken délután megjöttem,de alvadt vér darabkák nélkül(az mindig szokott,tudom nem mindenkinél fordul elő) piros volt mint máskor,ezért is keseredtem el.Szombaton gyengén vérezgettem(1napot) aztán vasárnap délelőttől semmi...mintha elvágták volna.Hétfőn délután 2 pisilésnél vettem észre a papirom egy kis pirosas-barnázós vérzést.Aztán egész éjjel és ma(kedd) délutánig semmit sem tapasztalta.Most kb egy óráj megint pirosas barnás volt a wc-papir,aztán semmi.A görcsölésről annyit mondanék hogy mindig szaoktam az első 3 napban,most viszont csak pénteken egy picit görcsöltam azóta semmi.Ma délután megszédültem a munkahelyen,furcsálltam is.De leginkábbazt hogy nem rendes menzeszem volt csak vérezgetés.Mi a véleményetek?Lehet baba? Volt valaki igy?Érdekes anyukám azt mondja neki (3gyermeket szült)az elsö3hónapban megjött terhesség alatt is. Nem értem nagyon kétségbe vagyok ese....irjatok légyszives ha tudtok hozzászolni.Köszönöm hogy elolvastátok.



#terhesség #barnázás #vérzés és terhesség #menzesz terhesség elején
2014. okt. 7. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet. Ha pozitív menj orvoshoz. Nem akarlak ijesztegetni, de lehet akár méhen kívüli terhesség is. Az is csak picit vérezget az elején. Legalábbis nekem így volt, amikor méhen kívüli terhes voltam.

Ha pedig mégis baba van, talán tud segíteni, hogy ne legyen baj.

2014. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben.szerinted a tesztet megcsináljam most este,vagy várjak a holnap reggeli vizeletig?Ha várok nem lesz esetleg késő,ha baj lenne?
2014. okt. 7. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor kellett megjönnie? Ha múlt héten pénteken /ahogy írod, meg is jött, csak nem a szokásos módon és ideig tartott/, akkor most már délutáni/esti vizeletből is ki kellene mutatnia. Ha negatív, várj két napot! Ha viszont ezek a vérezgetések nem szűnnek, egyébként is dokihoz kellene menned mihamarabb. Csinálj egy tesztet, ha van otthon! ÍRj! Szurkolok!
2014. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Negativ lett.Szerinted csütörtök reggeli vizeletből megprobáljam ujra?És ha akkor is negativ és nem csökkenének ezek a fura barnázgatások,felhivom a dokim :( Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. okt. 7. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha méhen kívüli miatt vérezgetnél, akkor már a teszt is pozitív lenne. Szerintem efelől megnyugodhatsz. Viszont, hogy így vérzel, hogy hol igen, hol nem, jobb lenne orvoshoz fordulni. Lehet, hogy valami hormonprobléma, ciszta, stb. és a baba is ezért nem jön.

De az is lehet, hogy ebben a hónapban egyszerűen ilyen a mensid. Az is előfordulhat. Azért a biztonság kedvéért lásson egy orvos.

1-es voltam.

2014. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Megfogadom a tanácsokat,ha nem mulik elmegyek és megnézetem a dokival.Igazábol orvosilag teljesen rendben vagyok,Az elmult 1 évben volt két petevezeték átfúvásom,egy closty és egy gonalf kurám.A dokim rendberakott mindent,most2.honapja gyogyszer és kezelésmentes vagyok :)Azt mondta a doki a babára számithatunk,csak ne görcsöljek rá,már csak lelkileg kell magam rendbe tenni.testileg már akadály nincs :)
2014. okt. 7. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

A closty nagyon fura dolgokat tud csinálni, attól simán lehet hasonló akkor is ha nár nem szeded. (ez nem hivatalos orvosi vélemény csak saját tapasztalat)

2014. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat voltam dokinal.Most bent a korhazba tudott gyorsan megnezni,es itt most nem volt ultrahang.Hat kitapogatott belulrol,azt mondja ciszta biztos nincs,terhesseg szte nincs.Csinaljak par nap mulva tesztet,de ne aggodjak szte nincs baj.Azert van barnazas mert keves volt a verzes.....nem ertem,siman kezzel megvizsgalva meg tudja mondani?
2014. okt. 8. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!