Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk....

A párommal babát szeretnénk. Az orvosom clostilbegyt-et írt fel. Ma voltam uh-on. Azt mondta van 3 szép nagy érett tüszöm is. Mikor van a legnagyobb esélye annak, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mondta a doki?
2008. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
CSak annyit mondott, hogy "húzzunk bele", de semmi konkrétat. Úgy hallottam, hogy nem célszerű minden nap "akciózni", mert a spermiumoknak meg kell erősödniük.
2008. aug. 11. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma érett tüszőket látott, akkor azok hamarosan meg fognak repedni és a petesejt kiszabadul. Ha mától fogva 1,5 naponta szeretkeztek, azzal megvan minden esélyetek arra, hogy összejöjjön a baba és a hímivarsejtek száma és minősége is megfelelő marad.
2008. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi minden második nap "akcióztunk", a nődoki azt mondta, hogy az pont idealis, es ne valtoztassunk rajta.

én probaltam ugy idoziteni, hogy a peteeres elotti elotti nap, meg a peteeres napjan, meg ket nappal ra, de nem sikerult mindig betartani :D

a peteeres altalaban a mensitol szamitva 14. napon kovetkezik be (asszem a clostilbegyt eppen ezert kell a mensitől szamitva 5-9. napig szedni.)

Remélem segítettem, sok sikert!

2008. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!