Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Zűrzavar! Peteérés előtt,...

Zűrzavar! Peteérés előtt, közben, után szurkál a has és feszül a mell?

Figyelt kérdés

Ahány helyen olvasom, annyi féle verzió :)


Érzem a petefészek szurkálást, mellfeszülést. De ezek a tünetek jelzik, hogy pl. 24 óra múlva bekövetkezik az ovu, vagy pont akkor jelentkezik pl. a petefészek fájdalom, vagy utána, amikor kiszabadul és a folyadék -ami a tüszőböl kifolyik feszíti ott a dolgokat?


Ti hogyan tudjátok? :)


Köszi ha segítetek "egyenesbe jönni"


2014. okt. 14. 20:39
 1/2 A kérdező kommentje:

:( Senki?


Ezek a tünetek előtte, alatta vagy utána jelentkeznek? Már akinél vannak....

2014. okt. 15. 14:09
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenkinél más, mint ahogy az is, hogy egyáltalán érzi-e valaki. nekem olyan, hogy hol érzem, hol nem. előfordult, hogy előtte éreztem, volt, hogy aznap, de olyan is megesett, hogy nem éreztem, de a hőgörbémen jól látszott, és tojcsis folyás is volt. szóval, hogy nálad ez hogy van, azt sajnos mi nem fogjuk tudni megmondani :(
2014. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!