Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nagyon érzékenyek,...

Akik nagyon érzékenyek, megéreztétek a változást a testetekben, mielőtt a teszt kimutatta?

Figyelt kérdés
Nem hányingerre gondolok, enyhe dolgokra, mint egy megérzés. Én elsőre nem éreztem ilyet de most második babára várva érzékenyebbnek érzem a méhem, fura érzés. Más is érzett ilyet?
2014. okt. 20. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az első babámat éreztem meg. a tesztet már úgy csináltam, hogy biztos voltam benne, hogy pozitív. máshogyan feszült a mellem, mint mensikor, az alhasamban éreztem valami furát.

a második babám viszont hatalmas meglepetés volt. késett 4 napja a mensim, de abszolut nem éreztem semmi terhességre utalót. csináltam tesztet és majd le esett az állam az erős pozitív láttán :) most 20 hetes magzat :)

2014. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mind a 3 gyereket ,,megéreztem. Különösebb erős,gyanús tünet nem volt egyiknél sem,de a tesztet nagy önbizalommal csináltam meg mind a 3-nál.Mérget vettem volna rá,hogy pozitívak lesznek.Úgy is lett. Valahogy tudat alatt megérzi az anyuka,ha tud az ember ,,befelé,,is figyelni. És mondom,nem kell hozzá se hányinger ,se mellfeszülés,semmi.Amúgy ezek a tünetek alapból jönnek nálam minden mensi előtt...szóval erre nem támaszkodhattam,csak az anyai ösztönökre,és megérzésre. :)
2014. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Érdekes ez, mert még messze a mensi napja, de érzek valami változást, és döbbenet, de két (számomra távoli ismerős) is rákérdezett a napokban, hogy bár nem akarnak tolakodni,de nem várok babát véletlenül? Nem a hasam miatt kérdezték, csak úgy a kisugárzás miatt. Meglepő számomra, nem is tudom hová tenni.
2014. okt. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!