Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik e, hogy a beágyazò...

Létezik e, hogy a beágyazòdási folyamat zajlik éppen?

Figyelt kérdés

Október 7-én volt mensim a peteérésem általában 13 napra szokott lenni, de most 13 napra történt meg tehát mindent beleadtunk. (Minden nap hőmérőzünk ) Tegnap dután erős hasszurkálást éreztem majd később elkezdtem vérezni is, ami azóta is tart nem barnás ez inkább pirosas mensiig bőven lenne még időm. Minek véljem ezt?

Fél éve próbálkozunk , de ilyet még nem tapasztaltam! Várom a tapasztalatokat illetve ötleteket mi lehet ez!



2014. okt. 21. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ma voltam pont dokinál emiatt...

Már van egy fiam,3. hónapja próbálkozunk a kistesóval...a ciklusom 15. napján először barnás folyásom volt,majd 3 napig inkább vérszerű...(de folyamatos jellegű)

Azt mondta a doki,hogy pont akkor mikor UH-on megvizsgált nem volt vérzésem,így nem tudta megállapítani,hogy mitől lehet...két dolog lehet: 1. ciszta volt és most így ürül ki a szervezetemből, 2. hormonproblémám van

Az első hónapom 30 napos volt,második 38 napos.

Ma a 19. napon ezek lettek az értékek: uterus: 38mm,endometrium: 5 mm.

Kaptam beutalót vérvételre,a mensesem 2-5 napja között kell mennem.

2014. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor jobban teszem, ha én is felkeresem az orvosomat! :/

Kicsit elszomorodtam! :(

2014. okt. 21. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem a terhesség nagyon nagyon korai szakaszának nincs tünete( nekem nem volt), max az, hogy nem jön meg, tehát előbb ne nagyon keress tünetet. Szóval a tünetek akkor tájt jönnek mikor megjönne. Lehet hormonális probléma, de persze baba is, de ezt teszt illetve doki mondja meg.
2014. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tüneteket keresek, de nem tapasztaltam még ilyet. Már jò pár hònapja próbálkozunk sikertelenül. Mensim mindig ugyan abban az időben jön meg azért sem értem mi volt ez a két napos vérezgetés.
2014. okt. 22. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!