Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztes kérdés: One step,...

Ovutesztes kérdés: One step, normál érzékenységű teszt mindenkinek akkor pozi, mikor erősebb a tesztcsík a kontrollnál?

Figyelt kérdés
4. napja tesztelek, folyamatosan erősödött. Tegnap volt a legerősebb, de nem volt olyan erős a tesztcsík, mint a kontroll, haloványabb. A main meg konkrétan alig látszik valami. Most akkor nálam valami gond van, vagy lehet, hogy egyszerűen nekem nem termelődik annyi LH ilyenkor, hogy annyira beszínezze a csíkot? Nem használtam még ovutesztet, vagyis kétszer próbáltam, de ebből egyszer nem repedt meg a tüsző, és végig pozi maradt (az másféle teszt volt), másodszor meg utólag kiderült, hogy későn kezdtem el, lemaradtam, így nem tudom, hogy működik ez nálam. Van olyan, akinél sosem annyira erős, mégis van ovuja? Vagy már megint valami gond van nálam?
2014. okt. 22. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hánykor csinálod? Biztosan nem iszol előtte folyadékot minimum két órával?
2014. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3 és 4 óra között, most olvasom, hogy később jobb lenne, én csak annyit tudtam, hogy délután. Nem ittam előtte 2 órával.

Viszont olvasom itt közben, hogy ennél a fajtánál többeknél volt ez, hogy nem lett teljesen erős a második vonal, és így jelezte az ovut, olyan is volt, akinek még baba is lett egy ilyen után, úgyhogy lehet csak a teszt miatt van, hogy nem erősödik be annyira.

2014. okt. 22. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen fajta van. Eddig mindig szépen erősebb volt a tesztcsik. Most ebben a ciklusban vegig szedtem inofolicot és igy jartam mint te. Halvanycsikok erősödtek most meg semmi. Ha pozitív volt a teszt teljesen mindegy volt reggel d.u. vagy este. Nem figyeltem a 2 órát de arra igen hogy sokaig ne menjek wcre.
2014. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát én most nem szedek semmit, nem tudom, mi lehet az oka, de ahogy rákerestem, olvastam olyat, hogy van ilyen széria, lehet pont belenyúltam. Legalábbis remélem, annyi kínom volt már, nagyon reménykedem benne, hogy nem megint valami gond van :/ Sajna most nem is hőmérőztem, de korábban mértem a hőmet, úgyhogy tudom mikor mennyinek kell lennie, reggel ránézek, abból fogom talán látni.

Köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 22. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azota ujra elkezdett erosodni es ma pozitiv.
2014. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem továbbra is negatív volt, tegnapelőtt csináltam utoljára. Viszont a hőm fölment tegnap reggelre, ma is magasan van, szerintem megvolt, de a teszt a világon semmit nem mutatott. De megyek ma orvoshoz, kiderül.
2014. okt. 27. 14:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most megint csináltam egyet kíváncsiságból, ez az eddigi legerősebb, majdnem ugyanolyan a két csík. Logikusan kb. holnap lenne pozitív, de akkor meg nem értem, hogy miért van fent a hőm már két napja. Igaz, ma kicsit alacsonyabb volt, mint tegnap. Még egy peteérésem lenne?
2014. okt. 27. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!