Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a peteérés jele lenne?...

Ez a peteérés jele lenne? Szerintetek összejöhet?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta szurkálást érzek a petefészkemnél. Ez a peteérés jele lenne? Tegnap együtt voltunk a férjemmel, akkor összejöhetett a baba?

Eddig nem éreztem ilyet, vagy legalábbis nem figyeltem a testem minden rezdülésére. 2. babánkat tervezzük. Köszi a válaszokat!



2014. okt. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Összejöhet, de egészséges pároknál is csupán 20-25 % az esélye, hogy összejön a baba. Főleg az első hónapban. Attól is függ, hányadik napodon vagy, ha kb. középidőben, akkor valószínűleg peteérést jelentett és akkor elvileg jókor is voltatok együtt. De az esély sajnos így sem túl magas.
2014. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Ez a második hónapos próbálkozásunk! Ma van a 16. napom. :)
2014. okt. 24. 21:48
 3/3 Kávétejszín ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a peteérést érezted, azt azonban ne feledd, hogy attól, hogy a peteérés napján együtt voltatok, még nem szabad nekiállni babakelengyét vásárolni! :) Drukkolok, hogy hamar összejöjjön! :) Mi is második babával próbálkozunk.
2014. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!