Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt 6 napja pozitív?

Ovu teszt 6 napja pozitív?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kezdtem el használni,volt egy vetélésem és hogy van e peteérés.6 napja használom első 2 nap pozitív,majd egy negativ és azóta megint pozitív.(amikor negatív lett,akkor reggeli elsőből,a pozitívakat mindig a délelőtt folyamán csináltam)

a ciklusom 7.napján voltunk együtt.most vagyok a 21.napon.(26-28 naposak a ciklusaim.)

a lényeg,hogy nem értem,hogy mitől pozitív ennyi napon keresztül,miért csak a délelőttiből?peteérést vagy babát jelezhetnek a tesztek?



2014. okt. 27. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ovu tesztet erdemesebb csak delutan csinalni. Akkor pozitiv ha ugyanolyan eros a tesztcsik, mint a kontrollcsik, vagy erosebb. Ezt latod mar 6 napja?
2014. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden nap erős pozitív volt,de a reggeli első vizeletből negatív.pl ma is,reggel negatív rá 2-3 órára következő pisiből pozitív.
2014. okt. 27. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írták reggeli/délelőtti ovutesztet el kell felejteni, nem releváns. Ha jókor csinálod és úgyis több napig pozitív, akkor lehet elmélkedni, mi lehet az oka. pco-nál szokott előfordulni pl. És akkor kevésbé érzékeny tesztet kell használnod. Meg közben szexelni természetesen, abból baj nem lehet. ;-)
2014. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!