Lehetek meg terhes?

Figyelt kérdés

Mensi helyett 2 napig taro szakaszos barnas verzesem volt nagyon gyenge. Azt hittem terhes vagyok de a tesztjeim negativak voltak! Azota eltelt 1 het es a cicim egyre kemenyebb es faj a homersekletem egesz nap 37,2 korul mozog!

Tegnapelott teszteltem negativat!

Nem tudom mi van..erdemes meg tesztelnem vagy menjek orvoshoz bar nem tudom mit tudna ilyenkor meg mondani!?

Jart mar valaki igy??? Tapasztalatokat varok!

Koszonom



2014. okt. 27. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, akkor inkább menj orvoshoz. Nem száz százalék, hogy nem baba van a tüneteid mögött, de lehet akármi más is, olyan dolog is, ami kezelést igényelhet.
2014. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy sokan irtak 10 nap vagy tobb is kellett mig pozi lett a teszt..

Azert gondoltam rakerdezek hatha valaki elolvassa aki jart igy! Dokihoz elmegyek a heten termeszetesen!!

2014. okt. 27. 16:14
 3/14 A kérdező kommentje:
Es persze koszonom a valaszod!:)
2014. okt. 27. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is negatívak a tesztjeim, és már kb. 11 napja nem jött meg. Voltak mensis előjelek, de nem jött meg akkor sem. Folyamatosan negatív még ma reggel is. De még várok, mert igen, vannak olyanok is akiknek később mutatkozik. Ja és volt nekem is kicsi barnás 2 napig. Az orvoshoz a jövő héten készülök. Még szeretnék várni.
2014. okt. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy irtal!! Nagyon drukkolok neked es kerlek irj mi volt a dokinal ha addig nem lesz pozi teszted!

En meg nem teszteltem vasarnap ota..

Lehet kene.. Igen en is olvastam, hogy valakinek volt amikor 14 nap utan lett csak halvany pozi valakinek egyaltalan nem..

Nem ertem persze ez hogy lehet de mivel a cicim nagyon kemeny es faj igy nem tudok masra gyanakodni...

Na meglatjuk es irok en is hogy alakult ez az egesz!

Egyebkent en is elmegyek a dokihoz a heten szerintem!

2014. okt. 28. 09:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért írjál közbe, hogy mik a fejlemények..Tegnap nekem barna valami jött, de az is kevés...Ja és nem tesztelek persze többet jövő hétig :(
2014. okt. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Okes, irok! En sem teszteltem meg a heten fogok vagy megyek a dokihoz meg nem tudom! Mindenkeppen megirom mi lett a vege! Ird meg te is barmi lesz:)
2014. okt. 29. 09:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ma reggel teszteltem..de negativ..és úgy néz ki, hogy megjön..Nem tudom már mi akar lenni . Majd még jelentkezek, s te is irj, ha történik valami.
2014. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

En a hetvegen vagy legkesobb hetfon tesztelek. Bar a cicim mar nem olyan kemeny mint eddig a hasam viszont igen!

Nem hiszem, hogy terhes vagyok mert semmi jele sincs!

Azert egy tesztet ellovok meg es utana irany a doki, de azt is megirom mit mondott ha erdekel!:)

2014. okt. 30. 19:23
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Hogy vagy megjott vegul?

En nem teszteltem hetfon fogok akkor veszek egyet!

Nem erzem azt, hogy terhes lennek, nagyon furi azert!

Elmegyek a dokihoz hetfon felhivom es megirom mi lett!

Irj azert veled, hogy alakult!

2014. nov. 1. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!