Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Ez...

Megnéznétek a tesztem? Ez negatív, ugye?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam, 25-ös X-epil teszt. 10. dpo-n vagyok, 26. ciklusnap. Elsejére nem várom. Tudom, korai volt még tesztelni, de nem bírtam már várni. Először teljesen negatívnak láttam, de aztán láttam rajta egy nagyon nagyon halvány csíkocskát, de most már hol látom, hol nem. Nem tudom, hogy tényleg ott van-e vagy csak odaképzelem, mert annyira szeretném :(


Ti mit láttok?

[link]


[link]



2014. okt. 28. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem látom sajnos, várj még 2 napot és tesztelj újat.
2014. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Negatív igen!
2014. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos csak egy csíkot látok, az ilyen korán ellőtt 25 - ös teszteken legfeljebb élőben lehet sejteni valamit, képen meg még annyi sem látszik. Tesztelj 2 nap múlva, drukkolok :)
2014. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig én komolyan mintha látnék valamit a 2. képen ha nagy méretben van... De biztos igazatok van, tuti csak odaképzelem :(
2014. okt. 28. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez negatívnak látszik, de nagyon korai még, ahogy te is tudod; várj még pár napot, és aztán tesztelj egy nagy pozitívat!! :)
2014. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szintén 10. dpo-n vagyok és nekem is hasonló tesztem lett. Most nem tudok fényképezni, de drukkolok neked is, hogy pár napon belül valódi bizonyitékot láthassunk :))))
2014. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Biztos igazatok van, és teljesen negatív, de én komolyan látok valamit, ha hátrahajtom a laptop képernyőjét.

[link]

2014. okt. 28. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, tesztelj pàr nap múlva. Mert ha van is ott csìk (talán én is látok valamit) ez még nem jelzi azt hogy baba is lesz. Nekem is volt ilyen. Dettó. De egy nap késéssel megjött. Ez a kémiai terhesség azt hiszem. Elkezdõdik a folyamat, de nagyon hamar leáll. Ha nem teszteltem volna, fel sem tūnt volna. De te mindenképp korán teszteltél. Várd meg légyszives az elsejét.

Off: nem igaz hogy nem lehet kibìrni. Sokan várnak nagyon sokáig a babára, de ennyire nem lehet senki türelmetlen, hogy azt várja, hogy valaki megerõsìtse, hogy igen van ott 2.csìk. Bocsi

Csak a sokadik ilyen kérdés.

On: Várj. Talán én is látok ott valamit, de lehet száradási csìk is.

2014. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a 2. képen látok egy nagyon halvány csíkot (telóról nézem), viszont nem ott ahol bejelölted a képen.

Tesztelj 2 nap múlva!

Drukkolok!! :)

2014. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

igen,a 2. és a 3.képen én is látom.

ott van az csak még korán teszteltél.napról-napra erősebb lesz.

esküszöm látom.na meg tudjuk hol kell nézni.


3 gyerkőc anyuja

2014. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!