Mitől barnázhatok?

Figyelt kérdés

19-én, tehát 10 napja ért véget a mensim. Tegnap a nőgyógyászati vizsgálaton derült ki, hogy megint vérzek, ill, nem is egészen vérzek, inkább barnázok. Amikor a doki kihúzta belőlem az ultrahangot, akkor láttam. (amúgy szörnyű ciki volt, ha ezt tudom, biztos nem megyek el vizsgálatra, vagy szólok erről a dokinak. Tegnap óta, minden törlésnél látom, hogy még mindig maszatos a papír.

Persze él bennem a remény, hogy ez beágyazódásos vérzés, de nagyon halovány remény ez, tekintve, hogy 10 napja volt a mensim. Vagy simán lehet hormonzavar, mert nagyon ritkásan szokott megjönni, konkrétan az ez előtti előtt fél évvel volt a legkorábbi. A nőgyógyásznál is azért voltam, hogy megnézze, van-e peteérésem. Persze az nincs.

Kérdeztem a dokit, hogy mi ez a vérzés most, azt mondta, nincs szervi bajom, közti vérzés előfordulhat. Nekem ilyenem sosem volt.


2014. okt. 29. 19:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!