Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy látom már megint meg fog...

Úgy látom már megint meg fog jönni! Mitől lehet köztivérzés?

Figyelt kérdés

Már azt hittem ez lesz a Mi hónapunk Mert minden ,,érezgetés ,,babára utalt. 20-32 naposak a ciklusaim.

[link]


2010. jan. 26. 10:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs-érezgetés-vérezgetés lenne.
2010. jan. 26. 10:58
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért nem vagytok együtt többször mikor ovulációd van? Így kevesebb eséllyel indultok...

2010. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk elég szép a görbéd, de pont akkor nem voltatok együtt mikor kellett volna....

A pecsételés lehet hormonális eredetü is, volt ma fent itt egy terhes görbe, és a kismamának is elég sok pecsételős vérzése volt. Megpróbálom megkeresni. Mióta próbálkoztok, orvosnál jártatok? Használj ovu tesztet is, a teszveszen, vagy vaterán kapsz nagyon olcsón, és nagyon jók. :)

2010. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű görbe, de gyakorlatilag nem vagytok együtt. Alig szeretkeztek, akkor se jó időpontban. Így nehéz lesz összehozni egy babát.
2010. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát igen,szex nélkül nem lesz baba!

Szépen be is jelölgeted magadnak a diagrammon,hogy ovu fájdalom,stb,nem értem,hogy ha tudod mikor kell együtt lenni,miért nem akkor szeretkeztek?

2010. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a hónap sajna tuti, hogy nem a ti hónapotok lesz:-( Próbáljátok az együttléteket legalább az ovu időpontjára tenni, ha babát szeretnétek.
2010. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amit írtatok nagyon jól tudom, de a páromat nem lehet a farkánál fogva vezetni! Sőt, ha nagyon erőltetem annak ellenére, hogy Ő nem akarja megmakacsolja magát és csakazért se! Mindennel így van Ő ilyen és én így szeretem. Nem akarunk csak a gyerek miatt akkor együttlenni mikor kell, ha nem esik jól mindkettőnknek. Mert nem csak arról szól az életünk, hogy folyton egymáson lennénk! Mivel szeretem el kell fogadnom amilyen.
2010. jan. 26. 11:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Most 1 éve nem védekezünk, volt már egy vetélésem 6 hetesen,sajna csak a + teszt maradt meg, mert nem akartam túl korán menni a dokihoz, és mikor elkezdtem vérezni már késő volt. Ezért a doki és Mi is bízunk a természetben egyenlőre. Ha idén sem sikerül spontán, akkor jövőre komoly dokihoz megyünk.
2010. jan. 26. 12:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írom,de ha meg azt vallod,hogy nem csak "gyerekcsinálás" végett vagytok együtt,akkor viszont felesleges belinkelni a görbédet,amiből mindenki látja,hogy még ovuláció közelében sem vagytok együtt.

Ne csodálkozz ha nem esel teherbe.

Nem kell egymáson lovagolni mindíg de ha babát akarsz,legalább ovukor időzítsetek.

2010. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács: ne mondd neki, hogy most együtt "kell" lennetek. Ne is tudja, mikor van ovud. Titkold el előle teljesen. Csak csábítsd el, csábítsd ágyba, amikor itt az idő, azt már te tudod, hogyan. ;-)


Én is átestem a férjemmel ezen, szóval tapasztalatból beszélek. Parancsra, muszájra neki se ment, kedve se volt hozzá, én meg sírtam... :-(

2010. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!