Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom: nyák előtt/alatt/ut...

Nem tudom: nyák előtt/alatt/után van ovuláció?

Figyelt kérdés

Sehol sem találok rá választ! :(

Valaki tudja?

14 hónap után (bár nem szeretnék "rágörcsölni") de jó lenne jól időzíteni!

Köszönöm!


2014. okt. 30. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máskor.A legbiztosabb az ovu teszt,de mondjuk kézzel is vizsgálhatod magad.Esti fürdőzésnél kitudod tapintani a méhszájad,ha fent van puha és picit nyitott akkor ovud van,ha lent van kemény és zárt akkor nincs.Remélem segítettem.Nekem "önvizsgálattal" jött össze a 2 gyermekem.
2014. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor van ovu, amikor a tojásfehéjeszerű nyák utáni első száraz nap van. (Billings módszer)

Ez a nyák tartja életben a spermiumokat, táplálja őket és mivel szálas szerkezetű, vezetgeti őket a helyes irányba.)

Mindkét lányom nyákmegfigyeléssel jött, mindkétszer a termékeny típusú (nyújtható, tojásfehérjeszerű) nyák megjelenése előtti napon voltunk együtt.

Amikor azt tapasztalod, legyetek együtt és ezzel együtt alkalmazd az előttem válaszoló méhnyakmegfigyelését (abban még nem vagyok rutinos, de aki már figyeli egy ideje az egyből tudja, mikor termékeny.)

2014. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszotokat!

Sokat segítettetek!

2014. okt. 31. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
összejött a baba? :)
2022. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!