Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokadik ilyen kérdés, de...

Sokadik ilyen kérdés, de megtennétek, hogy ránéztek?

Figyelt kérdés
Próbáltam itt válaszokat találni,hátha nem kell kiírnom a kérdést,de amiket találtam azt a kérdező nem válaszolta meg,nem derült ki,hogy baba lett vagy sem.Megpróbálok mindent leírni részletesen.Átlagosan 26 naposak a ciklusaim.Okt. 15.-én jött meg a menzeszem,1 hét késéssel,nem szokott késni így azt hittem,hogy sikerülhetett a baba,de sajnos mégsem.Nov. 10.-re nem várom,tegnap estefele wc papíron húsléhez hasonlító "jelenség".Biztonság kedvéért felhelyeztem egy tampont,de reggelre épphogy a csúcsa volt elszíneződve.Elalvás előtt úgy éreztem (biztos hülyén hangzik) mintha húznák le a köldököm.Reggel szörnyű fejfájással ébredtem.Szóval a tényleges kérdés,hogy volt akinél ilyen volt a beágyazódási vérzés,volt akinek baba lett egy ilyen esetből?Köszönöm,ha segítesz.

2014. nov. 1. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem lett:)az 1 kislányomnál azt hittem,hogy magjött a menszeszem és én is helyeztem fel tampont...alig volt rajta valami.Akkor nem is foglalkoztam vele és csak egy napig tartott.Csak kb három hét múlva eszméltem fel,hogy valami nam stimmel.Csináltam egy tesztet és erős pzitív lett.Akkor már hét hetes terhes voltam,teljesen tünetmentesen:)
2014. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De jó neked,gratulálok a picihez :) Csak azt furcsállom,hogy menzesz előtt 10 nappal vagyok.Azt olvastam,hogy menzesz előtt 1 héttel szokott a beágyazódási vérzés jelentkezni.
2014. nov. 1. 10:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet elöbb volt peteérésed:)nekem is 9 napon volt.1 válaszoló.
2014. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bár úgy lenne.Köszönöm :) Akkor elvileg a nem várt napján már kimutatná a teszt,ha baba van,ugye?
2014. nov. 1. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen szerintem kimutatná...én 6-ra nem várom:-)1 válaszoló
2014. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Újabb babaprojekt? :) Megírod,hogy alakul?
2014. nov. 1. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:

szia! én azt hittem hogy ez beágyazódás, aztán hónap végén tszteltem -lett. és akkor jöttem rá hogy nálam a peteérést jezni. köv hónapban akkor voltunk együtt mikor ezt tapasztaltam. most 5 hetes vagyok.

drukkolok hogy nálad a beágyazodás legyen, és hogy baba legyen a pocakban:)

2014. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Gratulálok.Akkor ma este izzítóm a férjem,de azért remélem,hogy összejött.Nekem a fehér nyák jelzi.
2014. nov. 1. 15:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Estére mar sűrű sötét verzesem lett és darabos is :( Valószínűleg sargatest probléma.Jovo heten megyek dokihoz.
2014. nov. 1. 22:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom!nemsokára neked is összejön
2014. nov. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!