Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt napján teljesen...

A nemvárt napján teljesen negatív a teszt, van még remény? Később lehet még pozitív?

Figyelt kérdés

Mára nem várom, és negatív lett a tesztem. Tegnap előtt kicsit barnáztam, de tényleg csak nagyon kicsit, és olyan érzésem van, mint mielőtt meg szokott jönni. Nagyon félek, hogy megint megjön. Van értelme még reménykedni, vagy felesleges?

Nektek a nemvárt után hányadik napon lett pozitív a teszt?


2014. nov. 1. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy korán teszteltél.Nekem múlt hónapban 7 nap késéssel jött meg,barnázással kezdődött,mint neked majd jött a mindjárt megjön érzés és hajnalban elöntött a vér.Kívánom,hogy neked baba legyen.3 naponta érdemes elvégezni az újabb teszteket.
2014. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt a nemvart.tegnap regel es ma regel is negativ lett a tesztem.

Ma van mindjart megjon erzesem.es pici kremes barna folyas de tenleg csak akor ha nagyon nezem.

Es neked fent van a hod? Vagy van hohullamaid kedves kerdezo.

2014. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem annak idején december 2-án kellett volna megjönnie, és 6-án lett pozitív a teszt (2. és 6. között is csináltam pedig teszteket).
2014. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2es: Nem tudom mérni a hőmet, reggel sosem kelek ugyan akkor, szóval sajnos nem tudom hogy fent van-e a hőm. Semmi tünetem nincs, néha görcsölgetek, de közel sem fáj annyira, mint mielőtt meg szokott jönni. A mellem fájnak kicsit, meg csomókat érzek benne, de ez annak a tünete szokott lenni, hogy megjön. Remélem nem jön meg és pár nap múlva lesz egy szép pozitívam!
2014. nov. 1. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt után vagyok 5 nappal,teszt negatív. :( Valószínűleg nem sikerült ez a hónap se,csak nagyon szeretném,és képes e miatt csúszni,nem megjönni...volt már rá példa. Amikor ,,elengedem,, a dolgot,több nap és negatív teszt után,azonnal elönt a cucc. :( De remélem neked sikerül!
2014. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én már olyan sokszor jártam pont igy, és az a tapasztalat, hogy kár volt reménykednem, mert mindig megjött másnap. nálam a negativ az negativ. ettől függetlenül sikerülhet, mert másoknál is csak egy hét után mutatta a teszt, sajnos én még igy nem jártam.


durva hogy mit élünk át mi nők ezek miatt. ahogy itt olvasgatok látom más is igy van ezzel. tényleg gáz igy rágörcsölni akarni (bár be kell vallanom én is ebben vagyok) de most döntöttem úgy, hogyha most is megjön, keresek egy hobbit, és szarni fogok én erre az egészre. azt hiszem tényleg ezzel tennék jót magamnak már, és nem azzal hogy állandóan erre koncentrálok, és csak ilyen témában olvasgatok az interneten. teljesen rápörgött az agyam. jövő ciklusom után, nem fogok ezzel az egésszel foglalkozni, élem az életem mint előtte, és csinálok ezer más dolgot, mint hogy ezen görcsöljek.

2014. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!