Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódási görcs pont...

A beágyazódási görcs pont olyan mint a menzeszt megelőző gyengébb görcsök? A beágyazódási görcs nektek hány napig tartott?

Figyelt kérdés

nálatok hogy történt, akik éreztetek beágyazódási görcsöket? jó lenne ha meg lehetne őket különböztetni, és ezektől a göcsöcskéktől az ember nem élné bele magát a terhességbe túl korán.


túl hamar, 9, 1o, 11 dpo-n egyfolytában érzek enyhe göcsöcskéket az alhasamban, mintha meg akarna jönni.



2014. nov. 1. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem görcs volt, inkább éles szúrás. Viszont 5-6. dpo-n éreztem. Aztán olyan 11-12. dpo körül már mensi szerűeket, de addigra már valószínűleg a vérbőség miatt
2014. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódási csak pár pillanat volt, és egy határozott szúrás. Utána jött a vérbőség, ez a mensi-szerű érzés. Ezután teszteltem.
2014. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok a 9. Dpo-n, 2 napja ugyanezt érzem én is. Reménykedjünk, hogy nem a menzesz görcs. Túl korai lenne annak szerintem.
2014. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, én is furcsának tartom. egy héttel menszesz előtt nem szokott elkezdeni fájni. eddigi teszteim negativak. szerintem hétfőn reggel csinálok egy újat, ha esetleg nem jön meg. az lesz a 13 dpo-m.
2014. nov. 1. 21:49
 5/11 csillatot válasza:
100%

Nekem 4-5. dpo-n volt mestruációszerű fájdalmam. Azt hittem, csak bebeszélem magamnak, annyira szeretném, hogy beágyazódás legyen. De 10. dpo-n pozitívat teszteltem :)

Szóval minden lehetséges :) Szurkolok!!

2014. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na miújság teszteltél? :)
2014. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
holnap kellene megjönnie, inkább várok. ma is furcsán éreztem magam, volt hogy hányinger, fejfájás tört rám, aztán hőhullám, aztán puffadtam. a hasam nem fájt annyira, mint megelőző napokon. nem mondok semmit, mert ezek simán lehetnek pms tünetek, sőt. :( csak az a fura, hogy ennyire korán kezdődtek el, egy héttel hamarabb sosem szoktak, max 3 nappal előtte. szedek barátcserjét, lehet az okozta.
2014. nov. 3. 22:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mi újság?
2014. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hali, en mar a 4.5.Dpo ota erzek folyamatos görcsölest. A 7.dpo-n nagyon erös volt, neha szurkalasokkal. Kivancsi vagyok nagyon, mi lett az eredmeny?
2014. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 9 dpo-nál határozottan görcsöltem délután. Másnap 10-es teszt pozitív lett :)
2019. dec. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!