Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 5. -ére?

Ki nem várja 5. -ére?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9re nem varom. De mar 2 napja elegge szur a mehem. Neha olyna mintha meg aksrna jonni, maskor meg csak szurkal, neha erosen, neha gyengen. Nem tudom ez most mit jelent.
2014. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nekem csak a melleim fájnak...és furin gluggyog odalent - de nem a hasam! meg remegő-vibráló érzés volt többször is az egyik petefészkemnél
2014. nov. 3. 11:24
 3/17 anonim ***** válasza:

A mellemet nem nagyon digyelem mert az nem jelent nalam semmit. Az ilyenkor midnig feszul es ba van durranva. Amikor a lanyommal voltam terhes akkor is igy volt. :-)

De sokszor inkabb mar oda se figyelek ezekre a dolgokra, mert felek, h csak kepzelem. Inkabb csak csinalok majd egy tesztet es ha az vagyok ugyis kimutatja, ha negativ akkor majd megjon. Multhonapban 9 napot kesett. De tudtam h nem vagyok terhes.

Miota probalkoztok! Elso baba?

2014. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
múlthónapba 3.án jött meg,tehát elvileg 3-ára nem várom,de mivel kiszámíthatatlan a ciklusom,megnéztem a neten is,így 7.ére nem várom :)
2014. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3. gyerek lenne....

és most volt egy vetélésem...pokoli nehéz most szinte minden perc...mert itt a táskámban a teszt és várni kéne.. de nem tudom meddig fogom kibírni!

nekem mindig mellfeszüléssel kezdődött, ezért reménykedem

2014. nov. 3. 11:30
 6/17 anonim ***** válasza:
énis tesztelnék már,de tudom h péntekig várni kell,teszt ne legen nálad,ne csalódj feleslegesen!!!
2014. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 7-re nem várom. Már nagyon izgulok, vannak tüneteim.. :)
2014. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem bírtam ki és délután két "mellfájás" között a táskámba nyúltam és teszteltem...persze én hülye mit is vártam volna...negatív...

ráadásul most majd vehetek tesztet...tényleg az a legjobb megoldás, ha nincs nálunk teszt :D

2014. nov. 3. 17:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Oh :(

Én is ezért nem vettem még. Majd péntek délután, aztán szombat vagy vasárnap reggel ellövöm, ha nem jön meg.

Kitartás!

(7.)

2014. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.tegnap énis lőttem egy tesztet..igaz korai volt....egyértelmű negatív :@ :( na mindegy,majd írjatok eredményt!!!
2014. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!