Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé után 1-2 nappal is van rá...

Pé után 1-2 nappal is van rá esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

28-án volt pém(ez tuti) ha 29.én meg 30.án szeretkeztünk abból még lehet baba?

Köszi a válaszokat!



#baba #ovuláció #pé.terhes
2014. nov. 3. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, abból még lehet :) Bár valamivel kisebb az esély, de egyáltalán nem kizárt.
2014. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát most nem tudom mi van,mert meg fog jönni érzésem van,görcsölök néha(szúrkálás is),hőhullámok egész nap,érzékenység,és simán el tudtam volna aludni a melóhelyen,alig bírtam nyitva tartani a szemem.attól félek,hogy reggelre megjön :( :( :(
2014. nov. 3. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a "szornyu" benne, hogy ezek a tunetek jelenthetik ezt is, azt is. Ami nalam volt, hogy nekem olyan eros pms tuneteim voltak nemvart elott mar, mint meg soha. De nem gyanakodtam, en is azt hittem, mindjart elont a ver, egy nap keses utan szep pozit teszteltem :) fel a fejjel, ebbol meg barmi lehet. Ne eld bele magad, es akkor max csak pozitivan csalodhatsz :) drukkolok
2014. nov. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na ma volt "mensis" hasmenésem is,úgyh egyre kissebb a remény sugár :/
2014. nov. 4. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok hiu abrandokat kelteni benned, de nekem is volt :D komolyan :D nemvart napjan es masnap ment picit a hasam ;)
2014. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
remélem úgy járok ahogy te :P
2014. nov. 4. 14:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok!! :))))))
2014. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok,elvileg csüt/péntekre nem várom...a cicimnek semmi baja(pedig mesninél szokott fájni),a hasam kicsit felpuffadt(gázok jönnek :D),és lágy széklet,meg néha apró görcsök pár mp-ig.ajj ez szörnyű ez a várakozás.csinálnék tesztet,de nem tudom van-e egyáltalán értelme :(
2014. nov. 5. 11:18
 9/11 A kérdező kommentje:
ma csináltam egy tesztet...ngeatív :'(
2014. nov. 5. 15:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom :( hatha kesobb... amig nem jon meg, van remeny!
2014. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!