Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ni ez? Féj a hasam altt és...

Ni ez? Féj a hasam altt és kitapogattam van ott két kis görcs ez most baba, vagy valami daganat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hetes vagyok, de bárhogy tapogatom, nincs ott semmi, és még egy darabig én biztos nem fogom érezni sem. Az valami más lesz.
2010. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltalálták a terhestesztet, tessék venni egyet és megcsinálni.


Én 9 hetesen semmit sem éreztem még, amikor tapogattam.

2010. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az elöttem szólók tuti most csodálkozni fognak,de én mindkét gyerekemnél már a hatodik hétben igenis éreztem egy kis dudort a szemérembomb felett.A párom is folyton azt simizte:)

szóval lehetséges,hogy a megnagyobbodott méhedet érzed.

2010. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csodálkozom egy kicsit, de nem tartom lehetetlennek. :-) Elvégre az orvos is ki szokta tudni tapogatni, akkor egy laikus is képes lehet rá.
2010. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy, meg volt ebben a hónapban, 3 tesztet is csináltam és mind negatív lett. amugy ha az is lennák,kb hét hetes terhes, és semmi tünetem sincs,
2010. jan. 27. 15:09
 6/8 A kérdező kommentje:
ja még annyit hogy két kis görcsöt érzek és ha azt megnyomom az fáj
2010. jan. 27. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 7 hetes terhességet simán minden teszt kimutatja,mivel neked negatívok,szerintem baba kizárva.

Hogy mitől érzel odalent puklit azt nem tudom,nem akarsz orvoshoz menni?Főleg ha fájdalmas is?

2010. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
9:30-as!én is éreztem a kis dudort.Most a kiságyban fekszik.Nem vagy egyedül!
2010. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!