Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjart megjon erzes, eros...

Mindjart megjon erzes, eros mensi szeru fajdalom a ciklus 18. napjan mire utalhat?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim oktober 19 volt az utolso mensi elso napja de 2 napja eros mensi szeru fajdalmat erzek..

Volt mar valakinek ilyen tapasztalata?

Peteeres lehet esetleg a beagyazodas jele?

Nagyon koszonom a valaszokat...



2014. nov. 5. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen köztes görcsölés, néha még barnázok is mellé kicsit. Eleinte mindig azzal áltattam magam, hogy biztos a beágyazódás miatt van, de babám sajnos nem lett sose. Szerintem pszichésen produkálom ezeket a tüneteket, meg néha másokat is. Egy éve próbálkozunk sikertelenül, most megyek majd kivizsgálásra. Persze simán lehet, hogy neked tényleg amiatt van, akármi előfordulhat, sosem lehet tudni! Sok sikert! :)
2014. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! Szokott fajni a hasam peteeres kornyeken de ez most 2 napja eros mensi fajdalom! Persze nem folyamatosan de fura..nem tapasztaltam meg ilyet pedig 2 gyerekem van!

Azert kerdeztem, hogy ez a peteeres miatt lehet sajnos nem tudom mikor volt:( vagy beagyazodas talan?

Hatha valaki mar tapasztalt ilyet!

2014. nov. 5. 14:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok sikert kivanok en is neked remelem nagyon hamar jonni fog a baba!!
2014. nov. 5. 16:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Néha nekem is erősebb a görcs, mintha mindjárt megjönne, de nem tudom mitől lehet. Jövő hétre van időpontom dokihoz, majd megkérdezem ezt is, mert engem is érdekel. Köszönöm a jókívánságot! :)
2014. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
nekem ezek a "jelek" juliusban voltak és lám jön a baba
2014. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod:)

Peteeresed korul erezted ezt vagy a beagyazodas lehetett?

Gondolom mar nem emlekszel csak mivel meg a mensimig van 12 nap igy nem ertettem:(

Ma mar jobb a hasam de az elozo 3-4 nap nagyon fajt:(

2014. nov. 7. 16:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis most mar csak 10 nap:)
2014. nov. 7. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ujsag azota? :)
2014. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom kerdesed. Sajnos nem volt baba..
2014. dec. 28. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(
2014. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!