Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A babám 3 hós lesz jövőhéten,...

A babám 3 hós lesz jövőhéten, császárral született ha terhes vagyok megtarthatom a babát?

Figyelt kérdés
December 6-tól szedem a fogamzásgátlót egyszer késtem a bevételével kb. 6 órát de úgy tudom az belefér,első plikknél védekeztünk óvszerrel is a másodiknál nem és most szombaton vettem be az utolsó szemet és még semmi..A szívem megszakad ha e kell vetetni...van egy 3 éves kislányom aki nagyon nehezen jött össze 3-4 év után,a pici is több mint egy év után remélem nem viccel meg ennyire az élet:( Annyira reménykedem,hogy gyógyszer mellett nem lehetek terhes.
2010. jan. 27. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szombaton vetted be az utolsó bogyót akkor még nem valószínű hogy terhes vagy. Amikor bogyóztam mindig pénteken vettem be az utolsó szemet és ált. csütörötk este vagy pénteken reggel jött meg.

Szerintem még várj ezzel.

Mi az az első plikk?:)

2010. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szombatig még megjöhet, ne aggódj. Ráadásul 6 órán belül pótoltad a kimaradt szemet.
2010. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat én is így gondoltam vagyis remélem.Az első pikk az első levél(az első 21 bogyót).
2010. jan. 27. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Így még nem hallottam hívni:)
2010. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!