Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha reggel pozitív lett az...

Ha reggel pozitív lett az ovulációs tesztem, és aznap este, és másnap este is együtt voltunk, az úgy jó lehet? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt reggel adhat fals eredményt. Az ovulációs tesztet délután kell negcsinálni
2014. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MINTAVÉTEL ÉS ELŐKÉSZÍTÉS

[link]

2014. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ovulációs tesztet délután kell elvégezni, nem hiába úgy írják elő... így nem ér semmit sem az eredmény...
2014. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig délután szoktam csinálni.Ebben a ciklusban is délutánonként teszteltem.Nekem mindig a 14. napon szokott pozitív lenni,de ebben a hónapban nem lett az.Ezért csináltam a 15.naptól már reggel,délután,és este is tesztet. 18.nap este negatív,19 reggel pozitív,délben,és este is negatív.Következő nap reggel is negatív.Azt hittem babás lettem,de itt felvilágosítottak,valószínűleg csak késői peteérés.Egyébként soha nem jártam még így.
2014. nov. 6. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!