Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik hétben jelennek meg...

Hányadik hétben jelennek meg terhességi tünetetek? pl: mellfeszülés

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 13:58
 1/8 anonim válasza:
Már a harmadik héttől is lehet
2010. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt,hogy mióta eszemet tudom mindíg feszültek a melleim ovu után egészen mensiig.Amikor terhes lettem nem múlt el a mellfájdalom még pozitív teszt után sem,hanem erősödött.
2010. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a kimaradt mensi utàn egy hèttel jött a mellfeszülès. Hànyinger ,èmelygès meg mostanàban kezdôdôtt ès a 7.hètben vagyok.
2010. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.héttől. A haverok azt kérdezték, hogy szilikonoztattam a mellem? JÓÓÓ!!! Én meg azt feleltem, nem tudom mitől van. 2 hétre rá már csináltam egy tesztet, és rájöttem. :)))

10és fél hónapos baba, kis mellű anyuja:(

2010. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Félidőtől mensziig vagy a kimara vérzésig a terhesség és a pms tünetei megyegyeznek (pl mellfeszülés, puffadás).


Menszi kimaradása után a tipikus terhességi tünetek (hányinger, hányás, gyakori vizelési inger) akármikor jelentkezhetnek, de jellemzően a 6. hét körül szoktak kjezdődni.

2010. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hányinger beágyazódástól, a többi a nemvárt körül.
2010. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szombaton betöltöttem a 6. hetet és vasárnap már hánytam is. :o) Ez eltartott egészen a 20. hétig. Mellfeszülés nem nagyon volt, legalább is nem olyan elviselhetetlen, nekem nagyon fel sem tűnt, inkább csak a mellbimbóm volt érzékeny.

34 hetes kismama

2010. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hello ! nekem 1 hete késik a menziszem és a hasam görcsölt is de ugy ahogy szokot is menzisz előtt de ugye nem jött meg és most amikor hozzá érek a mellbimbomhoz fáj ez is lehet a jele a terhesegnek ? ? tesztet még nem csináltam!
2014. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!