Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Probléma ha nincs tojás...

Probléma ha nincs tojás fehérjés nyákom?

Figyelt kérdés

26eves vagyok babat szeretnenk parommal ,es azt olvastam h tojasfeherjes nyak a termekeny nap.

Nekem sose volt olyan mindig par napig ilyen feher ragacsos szokott lenni ,hogy most neken az lenne vagy sem...es ilyenkor e melle tarsul kis szurka a petefeszekbe .


2014. nov. 11. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ovu tesztet, az megmutatja mikor van a peteérésed, nekem két ismerősöm is e segítségével esett teherbe.
2014. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy probléma! Mérj inkàbb hőt, az sokkal megbízhatóbb, mint a nyák!
2014. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24-en kell megjonnie akkor elkezdem merni a hot :)
2014. nov. 12. 08:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt van a legtöb infó a hőmérőzésről, én innen tanultam:

[link]

Itt meg szépen tudod vezetni:

[link]


Engem sokszor becsapott a nyák... időnként volt, akkor nagyon megörültem neki, aztán sokszor kiderült, hogy köze nem volt ovuhoz. Pár hónap után fogod látni, hogy mikor várható az ovu. A görbén ugyebár csak utólag látszik, hogy megvolt a repi, ha szépen felmegy a hő.

2014. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!