Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az 5-dik probálkózási...

Ez az 5-dik probálkózási hónapunk de baba sehol. Nagyon kezdek aggódni?

Figyelt kérdés

5 hónapja probálkozunk a párommal, szedek vitamint, méhpempőt amit ő is szedd, de nem jön a csoda. Sokat gondolkodok azon hogy vajon miért nem jön nekünk össze. Mérem a hőmérsékletemet is, és rendszeresen egyűt vagyunk. A ciklusaim 26 naposak általában. Ma kiszámoltam a Jonás naptár szerint a menstruációm idejére esik a peteérésem. Ez lehet igaz? a görbéim szerint a ciklus 11-12 napja körül-re. Kérlek adjatok tanácsokat vagy tapasztalatot.

Itt van az útolsó 3 hónap görbéim: [link]

[link]

[link]



2014. nov. 14. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért nem jönn mert rágörcsölsz. Próbáld meg élvezni az életet ne legess semmi csak élvezd hogy együtt vagytok 1 év de van olyan doki aki 2 év után mondja az érdemes hozzájuk fordulni. Szóval 5 hónap az semmi.A.
2014. nov. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jesszus! Jónás naptár, hőmérő, görbék. Szerintem túl stresszeled! :) Mások 2 év után nézik ezeket. Dobj el mindent egy kis időre, és ne görcsölj rá! Hàny éves vagy? Abszolút nem bántàsból írom ezeket...csak a környezetemben ez a tapasztalat!
2014. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
28 vagyok egy éve volt egy vetélésem azóta lettem ilyen agodó.
2014. nov. 14. 12:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Amit csinálsz, az a lehetö legjobb módszer ARRA, hogy NE legyél terhes!!!!


A teherbeesést a stresssz igen erösen gátolja, és az ilyen "tudományoskodó" módszerrel csak stresszt csinálsz magadnak.


Felejtsd el az összes ilyesmit, inkábbb élvezd a pároddal az együttlétet, amikor és ahol kedvetek van rá, minden "cél" nélkül. Így sokkal elöbb leszel terhes.

2014. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha valaki vágyik rá, annak könnyű mondani, hogy ne stresszeljen, úgyis ekörül forognak a gondolatai.

Nekünk 2,5 év után sikerült, aminek vetélés lett a vége, majd rá másfél évre, elvileg 2 hét múlva szülök.

Én is próbáltam mindenféle homeós bogyót, teát stb. Nálunk az Inofolic vált be, illetve a páromnál egy jó kis antibiotikum kúra, ami kiölte a bacikat a spermájából, amiről nem is tudtunk, hogy ott van, egy magándokinál csináltattunk tenyésztést, akkor derült ki, egy sima mintavétel azt nem mutatja.

Rengeteget jártam orvoshoz, bújtam a netet, főleg ezt az oldalt... :)Úgy éreztem körülöttem mindenkinek sikerül, csak nekem nem, kerültem a kisgyerekeket és a kismamákat. Így elviselhetőbb volt.

Én a helyedben vennék ovu tesztet, ha az nem mutat értékelhető peteérést, akkor indulj el az orvoshoz. Kérjél hormonlabort, terheléses cukor és inzulin értékkel kiegészítve. Kicsit hazudni kell, hogy már jó ideje nem jön a baba, különben nem foglalkoznak veled.

Ha az ovu teszted oksi, akkor meg egyszerűen csak próbálkozni kell, 1 év után meg először mehet a párod vizsgálatra, utána Te is.


De a lényeg a pozitív hozzáállás, amire gondolsz, azt vonzod be, ennyi igaz a bestresszelésből. Ha bébire gondolsz, képzeld el magad vele és soha ne mondd azt gondolataidban sem, hogy nem sikerül. A nem szót felejtsd el... Nálam bevált. Sok sikert kívánok!

2014. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, meg nyuktatott kicsit, de ha most nem jön össze akkor veszek ovu tesztet és ha az sem akkor irány a doki.
2014. nov. 14. 12:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Amugy tavaly 3-dik probálkozásra öszejöt a baba.ezért is nem értem most miért nem.
2014. nov. 14. 13:00
 8/13 anonim ***** válasza:
ne gorcsolj ra.nem kell homerozes diagramm semmi.csak vitamin.jonni fog hamarosan a baba de ne gorcsolj ra.akkor legyetek egyutt amikor jol esik es ne csak azert hogy baba legyen.elvezzetek.es hidd el jonni fog a baba.drukkolok nektek
2014. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

aki gyereket akar az ne számoljon ne ovuteszteljen ne naptározzon stb...


egyszerűen élvezze a felszabadult szexet mikor kedve van !

ha rátör a vágy kapja el a párját és durr bele


am meg ha 1 évig rendszeres szex mellet védekezés nélkül nincs terhesség akkor érdemes elmenni a dokihoz előbb nem


a terhesség nem gyártósor !

a gyereket nem legyártani kell adott időre nem kell felülbírálni a természetet ! nem kell kontrollálni minden pillanatot mert a végén a terhességedet nem megélni fogod csak túlélni....

2014. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kloetta ***** válasza:

nekünk a 7. hónap jött össze! :)

Elmehetsz dokihoz középidősen, ovu előtt 2-3 nappal, megmondja van e normális petesejt, kb mekkora, hogy a következő 2 napban akkor hajrá legyen-e és ennyi.

Nálunk elküldték a páromat is spermatesztre, hogy lássa a doki nála is minden rendben van-e. spermaszámot és életképességet néznek. Ha neki ez rendben és neked is van minden hónapban életképes-megtermékenyíthető petesejted, onnantól már csak türelem. Tudom hogy nehéz, de tényleg a rágörcsölés is sokat árthat.

2014. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!