Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mind a három teszt negativ?...

Mind a három teszt negativ? Biztos eredmény?

Figyelt kérdés
Három tesztet is csinaltam ,különfajtát minden egyes honapban es mar negyszer meg is jott a menszim? Nagyon idegesit igy is :( szerintetek?

2014. nov. 14. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
De mit szeretnél tudni?
2014. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hihetsz a negatív tesztnek, főleg ha meg is jött.
2014. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Negatív a teszted, meg is jött a menstruációd. Mi a kérdés? Mi idegesít?
2014. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Èrzèkeny a mellem folyton a hasamat nezem es már lehet csak bekepzelem magamnak ,hogy nagyobb :(

Szerintetek biztosak ezek a tesztek amiket lehet kapni?:/ mind harom kulon árkategorias es mas volt : Biztos szeretnek lenni a dolgomban es elfelejteni:(

2014. nov. 14. 18:16
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem kemeny a mellem meg semmi csak a mellbimbon erzek neha erzekenyseget. Már ketsegbe esetten a gyogyszertar nenitol kerdeztem meg,hogy ez biztos negativ,mert már lassan már minden szint bebeszeltem magnak. De o azt,kindta negativ,nem vagy terhes . Nem tudom :((((
2014. nov. 14. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Te egy tipikus hülye hisztis p icsa lehetsz! 3 NEGATÍV teszt,megjött a menzesz,de te idegeskedj csak!!! Istenkém ennyi ésszel szabadlábon!!
2014. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kedves kérdező, biztosan nem vagy terhes...nekem minden mensi előtt, kezdetén érzékeny a mellem
2014. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen koszonom a válaszokat!:) már megjott 5x-re is. Igazatok volt ,megnyugodtam:)
2014. nov. 21. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!