Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A segítségetekre lenne szükség...

A segítségetekre lenne szükségem. A barátommal szeretnénk szexelni. Fogamzásgátlót szedek, viszont még szűz vagyok. Nagyon parázunk/parázik a párom, hogy teherbeejt. Szerintetek minden képpen óvszert is használjunk, vagy elég a fogamzásgátlo?

Figyelt kérdés
További szép estét.
2014. nov. 14. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a fogamzásgátlót? Ha csak egy hete, akkor biztos ami biztos húzatnék óvszert a srácra.
2014. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég a fogamzásgátló,ha több mint egy hónapja szeded már!

De ha emnyire paráztok,akko nyugodtan használjatok óvszert is!az legalább véd a fertőzésektől!

2014. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már több mint fél éve
2014. nov. 14. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Öhm... Mióta szeded a gyógyszert? Nem kell gumit húzni mellette. Bár én hiába szedtem rendeden, igy is terhes lettem
2014. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De a párom is szűz :D
2014. nov. 14. 19:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon biztosra akartok menni. :) Elég a fogamzásgátló.
2014. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szóval nem leszek terhes? :/

Csak mert 17évesen nem igazán lenne jó egy kisbabát nevelni...

2014. nov. 14. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:
jajj en is hogy feltem mindig, hogy terhes leszek. Hasznaljatok ovszert is, abban legalabb jobban is birja. Sok sikert. Csak turelmesen egymassal. Az elso alkalmak nem az igaziak, de utana minden jobb es jobb lesz. :D
2014. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el alaposan a betegtájékoztatót mik azok a körülmények, gyógyszerek, amelyek a foggatló hatását csökkentik. Ha valamelyik eset a későbbiek során fennállna akkor kell mellette óvszert használni.
2014. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon jó hogy felelősségteljesek vagytok és főleg hogy nyíltan tudtok erről beszélni. a fogamzasgatlo elég, ha biztosan tudod hogy szűz. akkor kell óvszer ha olyan a partner aki nem feltétlen monogám tipus, nehogy elkapj valami fertozest.
2014. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!