Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha van ovuláci...

Lehetek terhes, ha van ovulációra utaló jel, vagy ez teljesen kizárja a lehetőségét?

Figyelt kérdés
Valószínűleg babát várok, bár még nem vagyok benne biztos, vasárnap veszek tesztet. (minden jel arra utal, még a 3. napon előfordulható beágyazódási pecsételő vérzést is tapasztaltam, egyéb jelek-hányinger, szédelgés, fáradtság, émelygés, és minden egyéb tünet- egyre fokozottabbak) Elvileg, ha van baba, most vagyok a 2. hét végén. Ehhez képest fehér sűrű váladékot tapasztaltam, mint mikor ovulálok. Az ovuláció azonban kizárt, hiszen a ciklusom pont közepén szokott lenni és most a 20. napnál járok. A 14. napnál nem tapasztaltam. Előfordulhat terhesség alatt ez a váladékozás a magas LH szint miatt vagy ez kizárja a terhességet és csak szimplán megcsúszott a ciklusom a többi tünet meg valami betegség lehet? Tudom, hogy egy teszttel egy pillanat alatt kideríthetném, de ha nem muszáj és egyértelműen nincs baba, nem költenék feleslegesen tesztre. Köszi a segítséget!

2014. nov. 14. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

elég sok minden nem világos.

Milyen harmadik napi beágyazódás?

A beágyazódás az aktustól számított 7.-10. napon kezdődik és ~5 napig tart.

Milyen két hét?

A terhesség korát az utolsó menzesztől számítjuk.

14. napon csak akkor van valószínűsíthetően az ovu, ha 28 napos tankkönyvi ciklusod van.

2014. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még valami: a fehér sűrű váladék még véletlenül sem az ovu jele.

Az az átlátszó nyúlós tojásfehérje szerű váladék.

2014. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!