Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dokim szerint a femibion...

A dokim szerint a femibion terhes vitamin nagyon jó, szerintetek is?

Figyelt kérdés
Vagy csak jutalékot kap érte ha reklámozza. Azt mondta minden második kismamája ezt ette teherbe esés előtt így ajánlotta nekem is , hátha így sikerül végre teherbe esnem.
2010. jan. 28. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt ajánlotta a dokim,igaz lombik előtt.
2010. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Azt nem tudom,hogy a teherbeesést mennyire segíti,de terhesség alatt nagyon jó!Teljesen megvagyok vele elégedve!Minden leletem tökéletes!Szerintem próbáld meg!Sok sikert!18 hetes kismama
2010. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem tegnapelőtt a házasélet utáni teszttel kapcsolatban. Érdemleges választ ugyan nem kaptam de már túl vagyok a vizsgálaton. Az inszemes doktornő is ajánlotta, Mert ő is azt tapasztalja, hogy aki szedi nagy százalékban sikerül az inszemináció. Van még esetleg valakinek pozitív tapasztalata. Amugy már tegnap vettem is. A kismamának gratulálok és köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 28. 17:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy jutalékról lenne szó:) Nekem gyógyszerész ismerős is ajánlotta, dokitól függetlenül. Le is van írva a tájékoztatóján, hogy ebből szívódik fel legmegbízhatóbban a folsav, ami segít megelőzni a magzati rendellenességek egy részét. Az összetétele egyébként is jó, én is csak ajánlani tudom. Teherbeesés előtt kicsit felturbóz vitamin és ásványianyag szinten, mint a multivitaminok. Csak elég drága sajnos.

Olvastam a kérdésedet a múltkor, én értettem hogy miféle vizsgálatra gondoltál, csak sajna nem tudtam a választ...:)

2010. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! A vizsgálat nagyon egyszerü. Vesznek kenetet előtte együtt kelett lenni a férjemmel és a kenetben megnézik él- e sperma és mien arány van az élők és a nem mozgók között. Meg is mutatta a doktornő a mikroszkópon. Csak ugy fickándoztak, ugyhogy nem ölöm meg őket, mert ez volt a vizsgálat lényege.
2010. jan. 28. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a femibion!! Arra figyelj majd oda, hogy ennek 2 "fajtája" létezik. A 800-as és a 400-as. A 800-assal kell kezdeni, és ha összejön a terhesség (drukkolok hogy úgy legyen) akkor csak a 12. hétig szedd, azután a 400-t.
2010. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17.51 vagyok. Igen, azt írtam, hogy tudom, mi a vizsgálat lényege, csak te azt kérdezted, mikor lesz eredmény. Na én erre nem tudtam a választ, azért nem írtam. Vagy Te mást kérdeztél?
2010. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia! Én a vizsgálat eredményére voltam kiváncsi, hogy azt mikor mondják meg, de ott a helyszinen meg mondták , mostmár tudom. Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek jó egészséget kivánok!
2010. jan. 29. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, akkor Te vagy, és jól értettem. És minden rendben?
2010. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja látom, nem ölöd meg őket. Bocs, nem olvastam végig.
2010. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!