Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinálnátok, ha a férjetek...

Mit csinálnátok, ha a férjetekről kiderülne, h egyáltalán nem lehet gyereke és te nagyon szeretnél?

Figyelt kérdés

1. örökbefogadás

2. spermabank

3. valaki más besegít (titokban/férjed tudtával)

4. lemondasz a gyerekről

5. elválsz

6. egyéb


2010. jan. 28. 16:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
A harmadik lehetőséget megpróbálnám megbeszélni vele vagy lemondanék. De ez csak az én véleményem. Sok sikert a döntésedhez!
2010. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélném a párommal elsősorban. Én az 1. verziót támogatnám és úgy gondolom, a kedvesemnek is ez lenne a legjobb.
2010. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
6. :) elgondolkodtattál...
2010. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
1, ha ő is akarja, vagy 4.
2010. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

bármelyik megérthető.

-örökbe ne fogadnék. (gének miatt is, félnék, mi jön elő. Azt hiszem nincs bennem az a feltétlen szeretet, ami úgy gondolom, ehhez elengedhetetlen)

-szintén zenész

-hát, gáz, nekem.

- sajnos, ez ösztön, lemondani..én nem tudtam..

- én végül elváltam, de azt hiszem sajnálom azt is. de hiszen akkor nem lennének gyerekeim!

nagyon-nagyon nehéz kérdés..

és annyi mindentől függ...

2010. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
örökbefogadás, vagy spermabank.
2010. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ebben a helyzetben (remélem), csak meg kell küzdenünk a babáért, ezért merült fel a kérdés.
2010. jan. 28. 17:25
 8/22 A kérdező kommentje:
Amúgy én hallottam olyan sztorit, h a férj egyik barátja segített be a férj tudtával, és azóta is boldogok a babával :) Azért jó ez így, mert így legalább a gének miatt nem kell aggódni.
2010. jan. 28. 17:27
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen besegítőset tuti nem vállalnék,már csak azért sem,mert a fordított helyzetbe képzelve magam,nem hiszem hogy túl jól esne az önbecsülésének szegénynek,ha a felesége mással "hál".Viszont a spermabank az jó,el lehet menni együtt,és a férj tulajdonságaihoz leginkább hasonlító donort ki lehet választani.Nekünk nincs ilyen probléma szerencsére,gyönyörű kisfiunk van,de belegondolva tuti a bankot választanánk.
2010. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem annyira, hogy elfogadjam úgy, ahogy van. Ha nem lehet gyerek, akkor ezzel együtt. Nem hagynám el soha. És örökbe fogadnánk.


Fordított helyzetben nemhogy a padlóra, hanem a padló alá kerülnék, ha a szeretete irántam azért változna meg, mert nem tudok gyereket szülni, és ezért elhagyna vagy másik nőtől akarna genetikailag saját gyereket.

2010. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!