Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos, tudnátok segíteni?

Fontos, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ha mind a két petefészkem egy bő hónapja cisztás (PCO susp.a diagnózis)és azt mondta a doki hogy ezek nem is fognak elmúlni,együtt kell vele élni attól még teherbe eshetek???Van már egy 5 éves kisfiúnk de jövőre szeretnénk tesót nagyon!!!!Hormoneredményeim jók lettek elvileg csak a D vitamin szint nagyon alacsony amire kaptam gyógyszert....
2014. nov. 17. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress fel endokrinológust, mert a PCO oka az inzulinrezisztencia, és csak ott kaphatsz rá megfelelő 3-as kezelést. Nem fog elmúlni, de megfelelő kezeléssel biztonságosan teherbe fogsz tudni esni.


Ajánlom:

www.pco-szindroma.hu

www.mensmentis.hu


Keress rá a youtube-on a metformin babamozira, és gyere beszélgetni több ezer sorstárssal a PCOS Alapítvány - Minden, ami PCOS csoportjába a facebook-on, minden kérdésedre választ kaphatsz ott.


Nekem is ez a problémám, már 1 éves a kisfiam. Kezeltetni viszont fontos (és nem drillinggel, vagy fogamzásgátlóval), nem csak a babavárás miatt, de a jövőbeni egészséges életed miatt is!

2014. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tud valaki esetleg jó endokrinológust,én 13.kerületi vagyok!?
2014. nov. 17. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak, a MensMentis-be menj! Én ott Breyer dr.nőhöz járok, de mindenki fantasztikus, akárkihez is kapsz időpontot! Születésnapomra kaptam a kivizsgálást, életem legjobb döntése volt. Előtte 4 évig bolyongtam a csodálatos sztk rendszerben, és ráadásként félrekezeltek. Megéri hozzájuk elmenni! A labort csináltathatod máshol is, csak az elemzést bízd a profikra!


www.mensmentis.hu

2014. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!