Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már biztos, hogy nekem...

Most már biztos, hogy nekem reggel jelez az ovuteszt! Van más is így? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A hasznalati utasitason rajta van, hogy NEM reggel kell elso vizeletbol, mert az olyan koncentralt, hogy pozitivat jelezhet.
2014. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyu,ha eddig nem volt pozi az ovu teszted délután soha,akko a helyedben kiprobálnék érzékenyebbet,a 10eset!mert lehet,h attól nem pozi a teszt,mer nem emelkedik meg annyira a szintje az lh-nak!

Ha az sem lesz soha pozi,akko más baj van!

A reggelit meg nem szabad figyelembe venni

2014. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Közben a kórházban összefutottam a nőgyógyászommal, és rákérdeztem. Mondta,hogy nem rossz az ovuteszt, de nem mindenkinek válik be. Illetve nem vagyunk egyformák, gépek. Mondtam,hogy mára rengeteg tojásfehérjés nyákom lett, konkrétan annyi,hogy betétet kellett beraknom, és a hasam is feszül alul.

Ő is mondta,hogy ismerve engem (vizsgált már párszor az első gyerek előtt is, meg utána is), nagy az esély,hogy ugyanúgy van peteérésem, mint régen.

Mondjuk ezt gondoltam én is, csak be akartam lőni,hogy mikor.

Viszont akárhogy is nézem, a reggeli tesztek szépen erősödnek.

Na mindegy, ma rágyúrunk a tesóra! :)

2014. nov. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!