Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik pozitívat teszteltek! A...

Akik pozitívat teszteltek! A mindjárt megjön érzés ugyanolyan volt, mint amikor megjött vagy eltért valamennyire?

Figyelt kérdés

2 napom van a nem vàrtig, tegnap elkezdõdtek a görcsölgetések, hullàmokban jön. Ugyanolyan erõsek, mint mensi elõtt szokott lenni. Viszont most sûrûbbek.

Teszteltem reggel, de még korai volt. Mintha lenne ott valami, de mégse.



2014. nov. 19. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont ugyanolyan, mint mensi előtt, legalábbis nekem. Rohangáltam wc-re, hogy most tuti megjött, de nem :)
2014. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtàl!

Jajj, nagyon izgulok. :)

Remélem nem jön meg, pedig úgy érzem, hogy meg fog.

2014. nov. 19. 17:40
 3/12 anonim válasza:
Nekem is ugyanolyan volt mint ha megakarna jönni de semmi!azota 6 hetes kismama vagyok:)még rózsaszín váladék is volt mensi előtt 2 nappal!
2014. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szívbõl gratulàlok!! Jó egészséget kívànok Nektek! :)

Remélem hamarosan erõsíthetem én is a kismamàk tàboràt! :)

2014. nov. 19. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy görcsölt, szintén rohangáltam a wc-re, már bőgtem, hogy nem sikerült, aztán tessék .... :)

Életem egyik legszebb napja volt. :)

Drukkolok.

2014. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! Köszönöm! :)

Remélem úgy jàrok mint Te! :)

2014. nov. 19. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan volt, mindkét gyerekemnél, vagy talán picit erősebb. Wc-re rohangálás nálam is ment. Csak addig 1-2 ilyen nap után meg is jött, a kicsikéimnél meg mondjuk a tesztig már 5-6 napja csak jöttek a görcsök.
2014. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is nemrég teszteltem pozitivat, de nekem is fáj és görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni. Kicsit aggódom, bár lehet a kis stressz miatt is. Illetve ugyanúgy érzékenyebb vagyok, meg kétszer annyit eszek.
2014. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mindig szoktam görcsölni mensi elõtt, de nem ennyit. Meg nem ilyen sokàig. Ma màr iszonyatosan fàjnak a cickóim is, és a derekam is néha.

Nem tudom mi lesz ebbõl, reménykedek! :)

2014. nov. 20. 23:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Teszteltél újra?
2014. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!