Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondta az orvos hogy...

Azt mondta az orvos hogy terhes vagyok. Vettek vért.2 lett a hcg szint. Ez lehet terhesség tenyleg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha a doki azt mondta, akkor az vagy.
2014. nov. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 5 alatt nem terhesség.
2014. nov. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen. Én is így tudtam hogy 5 egység alatt nincs terhesség. ...
2014. nov. 20. 01:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet?
2014. nov. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Negatív. Tegnap kellett volna Meg jönnie. A munkám miatt csináltunk vér tesztet is csak. Mert olyan vegyi anyagokkal dolgozom ami a babára nézve veszélyt jelenthet.
2014. nov. 20. 03:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi alapján mondta az orvos? Ez nagyon alacsony HCG, nem tűnik terhességnek. Ennyire kora terhességnél maximum megvastagodott ny. látszik, maga a terhesség még nem, ezért fura nekem, hogy mi alapján jelenti ki.
2014. nov. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha 2-es a hcg vérből, a 25ös vizelet teszt nehezen mutatná ki :P


Nekem 4 hetes terhességnél 50 valamennyi volt a hcg szint, a 2 az nagyon alacsony. Volt olyan is, de csak azért nézték meg, mert a Norcolut előtt ki akarták zárni a terhességet és 2-es hcg-re beszedették.

2014. nov. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta vastag a nyálkahartya felritkulast lát de nekem se tűnik terhessegnek.
2014. nov. 21. 00:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem négy hetes terhesen pénteken 500 körül volt a hcg szint, hétfőn meg 1000 felett... szerintem a 2 nagyon kevés, nem gondolnám, hogy terhes vagy, az uh pedig akármilyen megbízható, lehet hibaszázalék. Érdemes most pár nap múlva is csinálnod tesztet, terhesség alatt kétnaponta duplázódik a hcg. Írd meg, hogy mi volt :)
2014. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, szerintem már inkább 5 hetes terhes voltam akkor, amikor nézettem hcg-t magánban (mert nálam pl. nem látott semmit a doki, de nem jött meg...) a 6. héten mondta rá, hogy terhes vagyok.
2014. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!