Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Később is lehet pozitív az...

Később is lehet pozitív az ovulacios teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy tesztet, meg az azt megelőző ket napon...szinte mindegyik negatív lett, de ma ahogy megnéztem őket, sorrendbe erősebbek volt mindenhol a második csík, a tegnapi az mar elég erős volt (pedig meg 3 perccel a pisi utan negatív volt)...jövő het szerdán van elvileg ovulaciom, azt mar ilyenkor szépen elkezdi előre jelezni? Vagy hogyan mukodik? Es mi az, h jostesztnek is jo?
2014. nov. 23. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az első 5 percben mer valós eredményt. Ra is van írva a tájékoztatója, hogy 5 perc utan mar nem jo.
2014. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a teszt most jelzi az ovut, akkor most van es nem jovo szerdan. Elso! Lehet 5 perc mulva mar nem figyelgette a tesztet a kerdezo.

Szerintem ok nelkul nem lesz rajta, jol lathato, eros csik.

2014. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!