Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítsen már valaki! Most...

Segítsen már valaki! Most akkor mikor számít az ovuteszt negatívnak?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom volt ovum, mert előtte volt reggel és délután is pozi ovutesztem. Tudom reggel nem jó csinálni, de én csináltam.

Most megakartam nézni,hogy megvolt-e az ovum. Tegnap délután csináltam tesztet, ahol bár látszik a 2. csík, de halványabb, ma reggel viszont erősebb. Igaz, nem olyan erős,mint a kontroll vonal!


2014. nov. 26. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
csak akkor pozitív, ha ugyanolyan erős, vagy erősebb mint a kontroll ! minden más negatív
2014. nov. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, csak akkor pozitív ha ugyanolyan vagy erősebb a kontrollnál. És reggeli vizelet nem számít.
2014. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs de minek csináltál reggel is? Ezért zavarodtál össze....teljesen felesleges.... ovutesztnek kb 3 "szabálya" van 1. lehetőleg délután vagy este csináld! 2. Lehetőleg mindig ugyanabban az időpontban! 3. két órával elötte ne igyál! Csak akkor pozitív ha két ugyanolyan csík van rajta minden más negatív bár mikor erősödik szerintem lehet akciózni :) én úgy csináltam és az első ovutesztes hónapban megfogant a kislányunk :) sok sikert nektek is :)
2014. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!